Зловмисник викрав оглядову відеокамеру спостереження

01.07.2011 - 20:24

Працівникам Тисменицького райвідділу міліції на Івано-Франківщині знадобилося три доби, щоб встановити і затримати особу, котра скоїла незвичайну крадіжку. Посеред ночі зловмисник наважився вилізти на фасад приміщення одного із магазинів у райцентрі і викрасти оглядову відеокамеру спостереження.

Зранку власник крамниці звернувся в міліцію з заявою про зникнення відеокамери. Як повідомив paralleli виконувач обов’язків керівника тисменицької міліції Андрій Воробчак, у ході проведення оперативно-розшукових заходів міліціонери з’ясували, що до крадіжки найпевніше причетний чоловік, котрий проживає неподалік цієї крамниці. Щоправда, поспілкуватися з ним певний час не вдавалося, оскільки той перебував в Івано-Франківську. Пізніше, коли двоє дільничних інспекторів таки встановили місцезнаходження ймовірного злодія, він не тільки зізнався у скоєному, але й видав викрадену річ. Прикметно, що на цей час 23-річний зловмисник вже мав усну домовленість про продаж відеокамери за 500 гривень.

Затриманий притягується до кримінальної відповідальності за скоєння злочину, передбаченого ч.1 статті 185 Кримінального кодексу України. Під час слідчих дій фігурант матиме можливість побачити себе на відео в момент крадіжки, адже відеокамера зафіксувала не лише точний час злочину – 20 хвилин на третю годину ночі, але й «задокументувала» усі обставини втручання у її роботу.

 

Джерело: «Паралелі»

Підтримайте сайт - поділіться новиною в соціальній мережі!