Злодій на всі випадки

14.02.2012 - 07:51

У Тисменицькому районі працівники міліції затримали 48-річного чоловіка, на рахунку якого вчинення більше десятка майнових злочинів.
Ця особа і раніше не відзначалася законослухняністю, провівши немало часу у місцях позбавлення волі за крадіжки і пограбування.
Утім, життя чоловіка серед людей явно не складається таким чином, щоб його не остерігатися. Адже де він не з’являвся, там шукав можливості щось поцупити.


На сьогодні вже задокументовано причетність мешканця Тисменицького району до вчинення щонайменше 11 крадіжок на території цього району, а також у Надвірній. Зокрема, встановлено його участь до крадіжок майна громадян з дачних будинків в селі Козино і в райцентрі. Натомість у Надвірній зловмисник «спеціалізувався» на крадіжках з підвалів, звідки викрадав велосипеди, продукти харчування (консервацію), вироби з металу.
Одного разу не полінувався викрасти з-поміж інших речей й 16-кілограмову гирю. Проти зловмисника порушено багатоепізодну кримінальну справу за ознаками вчинення злочинів, передбачених ч.3 статті 185 Кримінального кодексу України (крадіжка, поєднана з проникненням у житло чи інше приміщення).

 

 

Джерело: СЗГ УМВС України в Івано-Франківській області

Підтримайте сайт - поділіться новиною в соціальній мережі!