Затримано осіб, які обкрадали військове містечко в с.Ценжів

Затримано осіб, які обкрадали військове містечко в с.Ценжів
03.05.2014 - 01:54

Працівники Тисменицького райвідділу міліції затримали чотирьох осіб, які проникли на територію недіючого військового містечка в с.Ценжів та вчиняли крадіжки металу.

2

В міліції хлопці пояснили, що про цю колишню в/ч А2989, дізнались з інтернет видань Івано-Франківська. Тож спочатку приїхали на оглядини, а відтак, один із зловмисників позичив у родича вантажний бус та вночі тихенько заїхали на територію частини. Тут шляхом демонтажу знімали дорожні колії та металічні конструкції із залізно-дорожніх цистерн. Загалом, у автомобіль зловмисники вантажили все, що було можливо відламати чи відірвати.

1

Оскільки територія військового містечка огороджена, то автомобіль на територію заїхати не міг. Але завбачливі зловмисники подбали про всі незручності. Вони привезли із собою інструменти, якими і пошкодили огородження та проникли на територію. Також вони привезли із собою господарські тачки на які спочатку грузили метал, а відтак везли трохи більше одного кілометра та перевантажували в автомобіль.

Утім, хитрі зловмисники все ж прорахувались, вони не зауважили, що територія охороняється. Невідомих осіб побачив сторож, який і зателефонував до чергової частини райвідділу міліції.

7

Відомості про цю подію внесено до ЄРДР, а також відкрито кримінальне провадження за вчинення кримінального правопорушення, передбаченого ч.3 ст.185 КК України. Зловмисникам загрожує покарання у вигляді позбавлення волі на строк від трьох до шести років. Також правоохоронці перевіряють цих осіб на вчинення аналогічних злочинів, тобто крадіжок чужого майна.

Підтримайте сайт - поділіться новиною в соціальній мережі!