Заступник голови ОДА Сергій Адамович в Тисменицькому районі із робочим візитом

Заступник голови ОДА Сергій Адамович в Тисменицькому районі із робочим візитом
30.04.2014 - 02:15

29 квітня із робочим візитом у районі перебував заступник голови обласної державної адміністрації – керівник апарату Сергій Адамович, в ході якого він оглянув об’єкти соціальної сфери незавершеного будівництва із високим ступенем здачі в експлуатацію та ознайомився із проблемними питаннями району. У поїздці керівника супроводжували заступник голови районної державної адміністрації Володимир Заник та начальник управління сім’ї та молоді департаменту освіти і науки, сім’ї, молоді та спорту обласної державної адміністрації Мар’яна Озорович.

Серед об’єктів, які перебувають на завершальному етапі будівництва та які побачив керівник області, були дитячі садки у Вільшаниці на 75 місць та у Терновиці на 15 місць. Про кошторисну вартість цих об’єктів, потребу у додаткових фінансових ресурсах, необхідність проведення будівельних та опоряджувальних робіт розповіли сільські голови Вільшаниці Михайло Рапій, Нових Кривотул Михайло Мантуляк та директори цих навчальних закладів. 

DSCF1800

Спортивний майданчик нульового циклу будівництва, що розміщений на території Новокривотульської ЗОШ І-ІІІ ступенів, також став предметом огляду керівництва. Для його здачі в експлуатацію необхідно придбати синтетичне покриття, що має стати завершальним етапом його спорудження. Аналогічний об’єкт трохи більшої площі із тією ж проблемою є у Підліссі.

Як проходить будівництво соціально-культурного центру у Побережжі, кошторисна вартість якого становить близько 5 мільйонів гривень, проінформувала сільський голова Леся Іванків. Роботи розпочато у 2010 році із проектно-кошторисної документації та відповідних експертиз. На сьогодні там повністю перекрито перший та частково другий поверхи. Загалом виконано робіт на 1 мільйон 100 гривень.

DSCF1803

Сільський голова Ямниці Іван Ковальчук ознайомив із масштабом виконаних робіт щодо завершення будівництва місцевої школи, яку згодом планують реорганізувати у навчально-виховних комплекс.

DSCF1805

Питання оздоровлення перебуває на особливому контролі як в обласної, так і у районної влади. Тож Сергій Адамович під час поїздки відвідав ще один об’єкт у районі – ДЛОК «Мрія», оглянув приміщення, навколишню територію, харчоблок, систему опалення, водопостачання та обговорив питання відновлення можливості оздоровлення дітей у цьому закладі відпочинку.

Серед об’єктів, які, за словами Володимира Заника перебувають на завершальному етапі будівництва та необхідний для цього обсяг робіт, є облаштування навчально-виховного комплексу у Лисці, благоустрій території біля новозбудованого храму у Стриганцях, відкриття після капітального ремонту ФАПу у Колодіївці. Крім того, потребує сприяння обласного керівництва щодо фінансування через казначейську службу питання реалізації проектів конкурсів різного рівня. Із них три всеукраїнського конкурсу проектів та програм розвитку місцевого самоврядування, дванадцять обласного конкурсу проектів та програм розвитку місцевого самоврядування та три проекти Програми ЄС/ПРООН «Місцевий розвиток, орієнтований на громаду».

Вивчивши комплекс основних проблемних питань щодо звершення будівництва об’єктів соціально-культурної сфери району, Сергій Адамович запевнив, що триматиме ці питання на контролі та сприятиме їх вирішенню.

Підтримайте сайт - поділіться новиною в соціальній мережі!