Виховання особистості засобами національної культури

Виховання особистості засобами національної культури
10.04.2014 - 12:00

9 квітня 2014 року на базі Підлузької ЗОШ І-ІІ ступенів відбувся районний семінар класних керівників на тему «Виховання високодуховної особистості засобами національної культури» за участю класних керівників з усіх навчальних закладів району та методиста районного методичного кабінету відділу освіти районної державної адміністрації Тетяни Бунь.

Основними завданнями семінару було показати систему виховної роботи школи в напрямку становлення високодуховної особистості, людини-громадянина, патріота, що й прослідковувалося через представлення чітко продуманих виховних годин та позакласного заходу.

Світлана Ткачук, класний керівник 7 класу, презентувала проект «Моя земля талантами багата», який став результатом багатомісячної пошукової та дослідницької роботи учнів та педагога щодо вивчення біографії та творчості лауреатів Національної премії імені Т.Шевченка, вихідців із Прикарпаття. Учні декламували вірші, зачитували уривки творів та спогади цих великих галичан – Степана Пушика, Яреми Гояна, Дмитра Павличка, Романа Федоріва.

DSC08258

Не залишив нікого байдужим і віртуальний міст «Через 200 вагомих літ славим Тараса заповіт: разом за волю стояти, кращу долю здобувати», який провела із своїми вихованцями учитель 4 класу Ольга Дженджеровська. У сценарії заходу вміло поєднані безсмертні Шевченкові слова та сьогоднішні події в Україні. Педагог використала і власні вірші.

Надзвичайно зворушила гостей семінару літературно-музична композиція «Була у нього незвичайна доля. Та доля Україною була», підготовлена досвідченим педагогом-організатором школи Галиною Пилипів. Разом із учнями участь у заході взяли і педагоги школи та депутат районної ради Володимир Бурачок. 

DSC08254

Учасники семінару пройшли сторінками життя та творчості Тараса, зачитували уривки поетичних творів, майстерно було розігране театральне дійство з життя поета. Глядачі мали змогу почути пісні на вірші Т.Шевченка у виконанні учнів та педагогів школи. А на завершення вчителі декламували Шевченків «Заповіт» на різних мовах: англійській, німецькій, французькій, іспанській.

Крім того, директор школи Ганна Радчук, заступник директора з навчально-виховної роботи Тамара Бурко, класний керівник 6 класу Леся Бурачок представили систему виховної роботи навчального закладу та її результативність, ознайомили присутніх із виховними центрами школи та інноваційними формами і методами виховної  роботи з учнями.

Методист РМК звернула увагу присутніх на методичний супровід виховної роботи у Підлузькій ЗОШ, його інноваційний характер та подякувала всьому колективу школи за вдало і плідно проведений семінар.

Підтримайте сайт - поділіться новиною в соціальній мережі!