Влада Тисмениччини привітала краян із Христовим Воскресінням

Влада Тисмениччини привітала краян із Христовим Воскресінням
17.04.2014 - 12:48

Щиро вітаємо вас із світлим і величним Христовим Воскресінням!

«Свято свят і торжество торжеств». Так іменують Великдень. Цього дня увесь християнський світ відзначає воскресіння Ісуса Христа з мертвих – подію, яка стала символом тріумфу добра і любові.

«Христос Воскрес!» – ці слова воскрешають і нашу надію на перемогу справедливості, гідності, моральності над беззаконням, свавіллям і цинізмом. Власне із цим проханням ми звертаємося у щоденних молитвах до Спасителя. Сподіваємося, що пройшовши цей хресний хід, Україна стане міцнішою, очиститься від скверни та відродиться, а нація, переживаючи ці жорстокі випробування, об’єднається заради європейського майбутнього у єдиній, незалежній, територіально цілісній і суверенній державі.

Тож хай ця благословенна подія Христового Воскресіння об’єднає два береги славетного Дніпра, згуртує український народ, дасть нам єдність і силу незламного духу Небесної Сотні, принесе мир і спокій у наші домівки.

Нехай Великодні дзвони озвуться у серцях українців вірою, надією та любов’ю, щоб ми в чистоті помислів, духовному піднесенні творили добрі справи для блага України!

 

Христос воскрес!

Воістину воскрес!


Голова районної ради                              Заступник голови районної

                                                                              державної адміністрації

         Володимир Семенів                                               Володимир Заник

Підтримайте сайт - поділіться новиною в соціальній мережі!