Визначено переможців турніру пам’яті загиблих в Афганістані

Визначено переможців турніру пам’яті загиблих в Афганістані
18.03.2014 - 16:09

Вшанувати пам’ять загиблих в Афганістані шляхом залучення молоді до спорту. Таку мету ставлять перед собою голова Дмитро Сатур та члени районної організації Української спілки ветеранів Афганістану спільно із районною радою ФСТ «Колос», проводячи турніри з різних видів спорту: футбол, баскетбол, волейбол за підтримки районної державної адміністрації.

Цієї неділі, 16 березня, відбувся відкритий районний волейбольний турнір пам’яті загиблих воїнів-афганців, а точніше – його фінальна частина. Змагання проходили у Тисменицькій спеціалізованій школі з поглибленим вивченням окремих предметів і зібрали не тільки команди-учасниці, але й велику кількість охочих повболівати.

Волейбольним поєдинкам передувала офіційна частина із привітаннями від керівника апарату районної державної адміністрації Ярослава Татарина, начальника відділу у справах молоді та спорту районної державної адміністрації Василя Дзудзила, голови Тисменицької районної організації Української спілки ветеранів Афганістану Дмитра Сатура.

Із благословенням та побажаннями цікавої, яскравої гри і перемоги для найсильнішого звернувся до присутніх священик церкви святого Миколая у Тисмениці Володимир Ковалишин. Пам’ять загиблих в Афганістані та героїв Небесної Сотні вшанували хвилиною мовчання.

А далі були спортивні баталії. Команди із Тисмениці сіл Старі Кривотули, Марківці, Липівка виявилися найсильнішими в ході відбіркових змагань, що проходили з 9 по 16 лютого і загалом зібрали 12 команд. Тож саме ці волейболісти-аматори відчайдушно змагалися за лідерство та переможний трофей.

За результатами поєдинків І місце виборола команда із Старих Кривотул,

другу сходинку п’єдесталу посіли тисменичани,

а третіми стали волейболісти із Марківців, до речі, минулорічні лідери турніру.

Церемонію нагородження здійснили керівник апарату районної державної адміністрації Ярослав Татарин, начальник відділу у справах молоді та спорту районної державної адміністрації Василь Дзудзило, голова Тисменицької районної організації Української спілки ветеранів Афганістану Дмитро Сатур, голова районної ради ФСТ «Колос» Степан Долик.

Призери отримали почесні грамоти та медалі, а переможці – ще й заповітний трофей – кубок.

Підтримайте сайт - поділіться новиною в соціальній мережі!