Віталій Савчук став чемпіоном Калуша з настільного тенісу

Віталій Савчук став чемпіоном Калуша з настільного тенісу
11.03.2014 - 20:39

У спортзалі ФСК «Нафтохімік» відбулася відкрита першість міста з настільного тенісу, в якій взяли участь 25 спортсменів з Долини, Коломиї, Городенки, Тисмениці, Івано-Франківська та Калуша. Ініціював її проведення минулорічний переможець першого такого турніру тренер з настільного тенісу ДЮСШ ФСК «Нафтохімік», кандидат у майстри спорту України Іван Тимчишин.

Відповідно до проведеного жеребкування, учасники відкритої першості міста з настільного тенісу спочатку змагалися між собою в чотирьох підгрупах. Потім їх переможці та спортсмени, котрі посіли другі місця в підгрупах, у фінальних поєдинках продовжили боротьбу за нагороди турніру, повідомляє ”Спорт Калущини”.

За підсумками зіграних вирішальних матчів найбільше очок здобув тренер з настільного тенісу Тисменицької ДЮСШ, кандидат у майстри спорту України Віталій Савчук. Він і став переможцем другої відкритої першості міста Калуша з настільного тенісу. Калушанин Іван Тимчинин цього разу посів друге місце, а третє місце виборов першорозрядник Ігор Терлецький з Городенки. До вісімки кращих тенісистів першості міста також увійшли калушани Володимир Абрамов, Ярослав Штогрин і Роман Миндюк.

Варто також сказати, що найстаршим учасником цьогорічної відкритої першості міста Калуша з настільного тенісу був 67-річний Микола Лазорко з Городенки, а наймолодшим — вихованець ДЮСШ ФСК «Нафтохімік» 15-річний Олег Павлишин. Активно займатися настільним тенісом під керівництвом тренера Івана Тимчишина він почав тільки минулого року.

Підтримайте сайт - поділіться новиною в соціальній мережі!