Відбулося Навчально-практичне турне Прикарпаттям польської молоді

20.06.2011 - 20:35

Вже впродовж 5 років продовжується співраця між Опольським воєводстовом та Івано-Франківською обласною державною адміністрацією в рамках проекту «Польща без упереджень - навчально-практичне турне для української та польської молоді».

За цей час у Польщі (м. Ополє, Істебна) побувало близько 100 обдарованих юнаків та дівчат з області. Відповідно на запрошення голови облдержадміністрації діти з Польщі щороку приїжджають на Прикарпаття. З 11 по 19 червня цього року в області перебувала делегація учнів та педагогічних працівників з Республіки Польща.


 

В рамках програми учасники проекту здійснили цікаві екскурсії по визначних місцях Прикарпаття, під час яких мали можливість ознайомитися з архітектурною спадщиною краю, побутом, колоритом національних традицій, взяти участь в інтерактивних заняттях та спортивних змаганнях на турбазі с.Рибне Тисменицького району.

В Івано-Франківському обласному ліцеї-інтернаті для обдарованих дітей із сільської місцевості відбулася зустріч заступника голови облдержадміністрації Романа Іваницького з польською делегацією.

Гості отримали прикарпатські сувеніри, відбувся святковий концерт. В рамках проекту з 19 по 28 червня учні цього навчального закладу відпочиватимуть у Польщі.

 

Джерело: http://firtka.if.ua/

Підтримайте сайт - поділіться новиною в соціальній мережі!