В Тисменицькому районі реалізовано мікропроекти з енергоефективності

В Тисменицькому районі реалізовано мікропроекти з енергоефективності
16.12.2014 - 05:42

11-12 грудня в області перебував національний експерт Проекту ЄС/ПРООН «Місцевий розвиток, орієнтований на громаду - ІІ» Ігор Черкашин, який розглядав питання про хід реалізації мікропроектів з впровадження спеціального пілотування компоненту з енергоефективності.

В рамках зазначених заходів протягом 2013-2014 років в області реалізовано 11 мікропроектів в сільських громадах Тисменицького, Галицького, Рожнятівського, Рогатинського та Косівського районів загальною вартістю 3 млн. гривень (співфінансування ПРООН – 1,8 млн. грн.).

11 грудня Ігор Черкашин разом з представниками ПРООН, облдержадміністрації та Косівської РДА відвідав с. Рожнів (проект – сонячна електростанція в дитячому садочку «Сонечко») та с. Тюдів (вуличне освітлення з використанням сонячної енергії).

12 грудня в облдержадміністрації відбулося засідання круглого столу щодо результатів впровадження спеціального пілотування компоненту з енергоефективності в Івано-Франківській області в рамках Проекту ЄС/ПРООН «Місцевий розвиток, орієнтований на громаду», в якому взяли участь т. в. о. заступника голови ОДА Володимир Кушнір, представники проекту, облдержадміністрації, райдержадміністрацій, територіального управління Держенергоефективності України.

Відмітивши позитивний досвід області в реалізації проектів, Ігор Черкашин для активізації заходів з енергоефективності рекомендував опрацювати питання:

- створення інтерактивного реєстру будівель об’єктів соціальної сфери;

- споживчих енергетичних кооперативів, які б займалися збором, переробкою біомаси для опалення;

- енергетичних агентств як інструменту організації та впровадження енергоефективних заходів.

Підтримайте сайт - поділіться новиною в соціальній мережі!