В Тисмениці вшанували ліквідаторів аварії на ЧАЕС

В Тисмениці вшанували ліквідаторів аварії на ЧАЕС
27.04.2014 - 16:10

Напередодні 28-ї річниці Чорнобильської катастрофи, 25 квітня, у Тисмениці вшанували живих та пом’янули ліквідаторів аварії на ЧАЕС, які віддали своє життя за порятунок інших.

Поминальним богослужінням, яке відслужив священик Володимир Ковалишин, та спільною молитвою у церкві святого Миколая розпочалися заходи, що відбулися за участі ліквідаторів наслідків аварії на ЧАЕС, постраждалих внаслідок Чорнобильської катастрофи, їх родичів, керівництва районної державної адміністрації.

IMG_7502

IMG_7506

IMG_7510

Новопризначений голова районної державної адміністрації Микола Зелінський спільно із заступником голови райдержадміністрації Володимиром Заником вручили героям-ліквідаторам грамоти районної державної адміністрації та районної ради і грошові допомоги. У своєму виступі керівник району зазначив, що «Чорнобиль постійно нагадує нам про велику відповідальність перед тими, хто ціною власного життя та здоров’я заплатив за порятунок прийдешніх поколінь, тож цих людей необхідно вшановувати постійно, а не тільки двічі у рік під час визначених дат».

IMG_7544

IMG_7556

IMG_7557

Грошові допомоги вручила й голова районної організації інвалідів «Спілка Чорнобиль України» Ольга Недогибченко, яка поділилася спогадами про пережите та подякувала керівництву району за небайдужість до проблем чорнобильців, вміння почути та допомогти.

IMG_7558

IMG_7569

У зустрічі за «круглим столом» за участі влади району та чорнобильців взяли участь також керівник апарату райдержадміністрації Ярослав Татарин, начальник управління соціального захисту населення РДА Мирослав Лутчин, начальник інформаційно-аналітичного відділу апарату РДА Володимир Цапай, інші посадові особи владних структур системи соціального захисту.

 

IMG_7527

 

IMG_7534

 

Довідково

На обліку в управлінні соціального захисту населення районної державної адміністрації перебуває 18 учасників ліквідації наслідків аварії на ЧАЕС І-ої категорії, 102 учасники аварії на ЧАЕС ІІ-ої категорії, 58 учасників аварії на ЧАЕС ІІІ-ої категорії, 3 дружини померлих громадян учасників аварії на ЧАЕС, 50 дітей потерпілих внаслідок аварії на ЧАЕС.

Прийнято комплексну програму підтримки діяльності громадських організацій району на 2014-2015 роки, відповідно до якої 10 тисяч гривень передбачено для діяльності районної організації інвалідів «Спілка чорнобиль України».

Підтримайте сайт - поділіться новиною в соціальній мережі!