В Тисмениці урочисто відзначили 69-у річницю Перемоги над нацистськими загарбниками

В Тисмениці урочисто відзначили 69-у річницю Перемоги над нацистськими загарбниками
09.05.2014 - 12:07

09 травня 2014 року у м. Тисмениця урочисто відзначили 69-у річницю Перемоги над нацистськими загарбниками – День національної пам’яті і примирення.

Сьогодні наш доземний уклін усім, хто кував перемогу в горнилі жорстоких боїв на фронтах, в партизанських загонах та підпіллі, виніс важкі роки окупації та пекло концентраційних таборів, хто піднімав з руїн та відроджував рідний край.

У поминальних Богослужіннях, що були відправлені в храмах міста, взяли участь представники районної та місцевої влади, керівники та представники трудових колективів підприємств, установ, організацій, учителі Тисменицької школи, молодь, громадськість, ЗМІ.

IMG_7796

IMG_7798

IMG_7811

До пам’ятників Борцям за волю України, загиблим на фронтах Другої світової війни, Євгена Вісконта, радянських танкістів, а також до Братської могили на міському кладовищі, було покладено вінки та квіти на знак шани та пам’яті.

IMG_7827

Цього ж дня відповідні меморіальні заходи відбулися в усіх населених пунктах району. Під час Богослужінь у храмах молилися за здоров’я живих ветеранів та душі загиблих, покладали квіти до місць поховань, обелісків та пам’ятників.

Підтримайте сайт - поділіться новиною в соціальній мережі!