В Тязеві відбулася громадська акція "Запобігти.Врятувати. Допомогти"

В Тязеві відбулася громадська акція "Запобігти.Врятувати. Допомогти"
03.03.2014 - 21:52

На Прикарпатті триває громадська акція "Запобігти.Врятувати. Допомогти", яка має на меті ознайомити мешканців краю із діяльністю пожежно-рятувальної служби та донести до їх свідомості основні правила безпеки життєдіяльності.

Минулого тижня працівники служби з надзвичайних ситуацій провели такий тематичний захід в Тязівській ЗОШ І-ІІ ст. Тисменицького району. Зустріч рятувальників зі школярами розпочалася традиційно – зі знайомства. Працівники служби з надзвичайних ситуацій в області  розповіли дітям про діяльність "Народної служби порятунку – 101", про випадки пожеж, різних нештатних ситуацій, які стаються на Прикарпатті.

Під час проведення акції "Запобігти. Врятувати. Допомогти" школярі також мали чудову нагоду ознайомитися з спеціальним спорядженням рятувальників, а також проявити свої знання з правил безпечної життєдіяльності і взяти участь у конкурсі "Спритний рятувальник". Бажаючих позмагатися на швидкість одягання бойового одягу було чимало. Найактивніші учасники акції отримали від рятувальників пам’ятні сувеніри з символікою служби.

Як зізналися школярі, свято, яке влаштували працівники служби з надзвичайних ситуацій, було для них не тільки цікавим, а й корисним.

В свою чергу рятувальники зазначають, що такі заходи за участю громадськості привертають увагу широких верств населення до питань цивільного захисту, інформують людей про діяльність "Народної служби порятунку – 101" і, звичайно, вчать людей основам безпеки життєдіяльності.

Підтримайте сайт - поділіться новиною в соціальній мережі!