В Тисмениці вшанували світлу пам’ять В’ячеслава Чорновола

В Тисмениці вшанували світлу пам’ять В’ячеслава Чорновола
25.03.2014 - 22:05

25 березня 2014 року в місті Тисмениця біля пам’ятника В’ячеслава Чорновола відбувся меморіальний захід, присвячений 15-ій річниці з дня трагічної загибелі Героя України, лідера Народного руху України В’ячеслава Чорновола.

Вшанували Героя України керівництво і представники владних структур району та міста, лідери та представники районної організації НРУ, політичних партій, громадських об’єднань, підприємств, установ, організацій, учителі Тисменицької спеціалізованої школи І-ІІІ ступенів з поглибленим вивченням окремих предметів, громадськість.

До пам’ятника В. Чорновола представниками влади та громадськості покладено вінки.

IMG_6612

Священики храмів м. Тисмениця відслужили панахиду.

IMG_6633

Про життя та ідейно-політичну спадщину В’ячеслава Чорновола говорили у своїх промовах парох церкви Святого Миколая м. Тисмениця о. Володимир Гринишин,

IMG_6638

голова районної ради Володимир Семенів,

IMG_6662

заступник голови районної організації НРУ Василь Кабан.

IMG_6672

Хвилиною мовчання учасники зібрання вшанували пам’ять В’ячеслава Чорновола та його гідних наступників – героїв Небесної Сотні.

IMG_6624

IMG_6622

IMG_6623

IMG_6649

Глибоко ліричні вірші про національного героя прозвучали у виконанні вчителя Тисменицької спеціалізованої школи І-ІІІ ступенів з поглибленим вивченням окремих предметів Ольги Карп’юк.

IMG_6640

Захід завершився одностайним виконанням улюбленої пісні В’ячеслава Чорновола «Ой у лузі червона калина» та духовного гімну України «Боже великий, єдиний».

IMG_6678

Підтримайте сайт - поділіться новиною в соціальній мережі!