Учні Івано-Франківської ЗОШ № 7 відвідали полігон ТПВ у с. Рибне

15.06.2011 - 11:29

Учні ЗОШ №7 відвідали полігон ТПВ у с. Рибне в рамках проекту «Безпечне та дружнє середовище для майбутніх поколінь»

10 червня 2011 року 20 учнів Івано-Франківської ЗОШ № 7 за сприяння управління освіти і науки виконавчого комітету міської ради здійснили навчально-пізнавальну екскурсійну поїздку на полігон твердих побутових відходів у с. Рибне Тисменицького району, яка відбулась у рамках реалізації у місті Івано-Франківську спільного з міжнародною організацією «Життєдайні громади» екологічного проекту «Безпечне та дружнє середовище для майбутніх поколінь».


Автор та організатор даного проекту Тарас Ганчак ознайомив школярів зі станом сміттєзвалища та прилеглої території у селі Рибне. Під час цікавої та змістовної розповіді він зумів переконати учнів у необхідності розумного сортування побутового сміття.

На яскравих прикладах він пояснив школярам те, яку непоправну шкоду люди завдають довкіллю та живим організмам внаслідок того, що людство безвідповідально відноситься до необхідності сортувати сміття. Учні мали змогу на власні очі побачити чорні води злощасного фільтрату, який несе багаточисельні біди мешканцям навколишніх населених пунктів та може спричинити екологічну катастрофу.

Завдяки професійним діям водія автобуса Гривінського Івана Петровича учні мали змогу побувати на вершині «чеку» побутового сміття і з висоти пташиного польоту побачити гори побутових відходів, які залишають після себе мешканці Івано-Франківська.

Джерело:  "Бріз - Івано-Франківські новини"

Підтримайте сайт - поділіться новиною в соціальній мережі!