У військово-патріотичному центрі "Воїн-патріот" відбулось навчання підрозділів народної дружини

У військово-патріотичному центрі "Воїн-патріот" відбулось навчання підрозділів народної дружини
16.04.2014 - 03:39

У військово-патріотичному центрі «Воїн-патріот», що знаходиться у с.Козино Тисменицького району, відбулось навчання підрозділів народної дружини навикам надання невідкладної медичної допомоги за участю працівників Товариства Червоного Хреста в області.

10 квітня 2014 року відбулось навчання громадян, які готуються до несення варти у підрозділах народної дружини основам надання невідкладної медичної допомоги.
Навчання відбувалось за активної участі тренерів-інструкторів Товариства Червоного Хреста в області, заступника голови Товариства Червоного Хреста в області Я.Джигіти, заступника керівника медичного сектора Ради оборони області Н.Слюсаренка.
Протягом дня проводились не тільки теоретичні лекції, але й відпрацьовувались практичні навички надання штучного дихання, масажу серця, накладання пов'язок, зупинки кровотеч, тощо.
Всього навчання з основ порятунку життя та надання першої медичної допомоги для немедичних працівників пройшли 17 осіб військово-патріотичного центру «Воїн-патріот».

Довідково:
Графік курсів для навчання немедичних працівників та широких верств населення з основ надання першої (невідкладної) медичної допомоги при загрозливих для життя та здоров'я станах затверджується керівником Товариства Червоного Хреста в області, коли остаточно сформовані групи (15-20 осіб).

Контактна інформація:
Адреса: вул. Василіянок, 6,
м. Івано-Франківськ, 76000
Тел: (0342) 75-28-37
E-mail: redcrossif@rambler.ru
Голова: Старченко Валерій Васильович

Підтримайте сайт - поділіться новиною в соціальній мережі!