У Тисменицькому районі три школи і лікарню переведуть на альтернативні види палива

У Тисменицькому районі три школи і лікарню переведуть на альтернативні види палива
19.09.2014 - 01:42

Три загальоноосвітні школи та центральна лікарня у Тисменицькому районі переведуть на альтернативні види опалення.

Таке рішення прийнято у зв'язку із завдання українського уряду скоротити використання газу на 30%, повідомляють у Тисменицькій РДА.

Яким чином об'єкти переведуть на нове опалення обговорили на нараді, яка відбулась у адміністрації за участі голови РДА Миколи Зелінського, першого заступника голови РДА Володимира Заника, головного лікаря Лисецької ЦРЛ Тараса Скоропада, начальників управління економіки РДА Андрія Гіглюка, відділу освіти РДА Світлани Шарабуряк, головного спеціаліста юридичного відділу апарату РДА Тараса Воловця, директора ТзОВ «Західтеплоенергоінвест» Олександра Дерев’янка та юриста цього підприємства Любомира Гульчія.

У районі вже налагоджена співпраця із ТзОВ «Західтеплоенергоінвест», яке обслуговуватиме під час опалювального періоду чотири об’єкти: загальноосвітні школи у Тисмениці, Марківцях, Єзуполі та Лисецьку центральну районну лікарню.

За словам директора ТзОВ «Західтеплоенергоінвест» Олександра Дерев’янка, підприємство має досвід у цьому питанні, адже обслуговує 21 об’єкт у п’ятьох районах області.

Підтримайте сайт - поділіться новиною в соціальній мережі!