Тисменичани можуть допомогти Кримчанам

Тисменичани можуть допомогти Кримчанам
19.03.2014 - 16:31

Вкрай складна і загострена суспільно-політична ситуація в Україні, окупаційна політика Росії, анексія Криму, численні провокації у південно-східних регіонах нашої держави спричинили до загрози здоров’ю та життю жителів Автономної Республіки Крим та прилеглих областей нашої держави. Зважаючи на складні умови проживання сьогодні на цих територіях, люди змушені залишити свої домівки та, на жаль, стати біженцями у власній державі.

Тисменичани завжди були небайдужими і постійно відгукувалися на потреби співвітчизників. Тож сьогодні маємо максимально змобілізуватися і підтримати наших співгромадян, які опинилися у надзвичайно складних обставинах, своїми діями – прийняти родини, сім’ї чи окремих осіб на тимчасове проживання. Це буде найкращий спосіб не тільки проявити щирість української душі, але й продемонструвати, що «Захід і Схід – разом» – це не просто гасла, а реальність.

Активно проводяться робота у цьому напрямку районною владою. Прийнято розпорядження районної державної адміністрації від 14 березня 2014 року № 109 «Про забезпечення тимчасового проживання на території району мешканців південно-східних областей України та АР Крим», яким утворено робочу групу з питань забезпечення тимчасового проживання на території району мешканців південно-східних областей України та АР Крим, створюється база осіб, які готові надати притулок потребуючим, обговорюється питання їх медичного та соціального обслуговування.

Усіх, хто бажає долучитися до благородної справи та має можливість прийняти людей, які виїздять із окупованих чи прилеглих до них територій, просимо телефонувати за номером: 2-41-16.

Україна зараз переживає важкі часи. Втім переконані, що спільними діями, єдністю, згуртованістю та вірою у власні сили ми все здолаємо.

Підтримайте сайт - поділіться новиною в соціальній мережі!