Суд виніс вирок для Богородчанця

Суд виніс вирок мешканцю Богородчанського району
25.04.2014 - 01:23

Івано-Франківський міський суд виніс вирок у кримінальній справі мешканця Богородчанського району, який восени минулого року незаконно придбав та зберігав вогнепальну нарізну зброю.

До Івано-Франківського міського суду надійшла кримінальна справа мешканця одного із сіл Богородчанського району, 1985 року народження, раніше не судимого, на утримані якого перебуває троє малолітніх дітей.

Під час з’ясування обставин справи, суду стало відомо, що восени минулого року, підсудний перебуваючи на автобазарі в селі Павлівка, придбав у незнайомого чоловіка мисливський нарізний карабін “Симонова” без будь-яких документів та дозволу на придбання вказаної зброї. Поклавши зброю до свого автомобіля, чоловік поїхав до Івано-Франківська де заховав карабін в кущах однієї із покинутих військових частин.

За деякий час чоловік повернувся до Івано-Франківська. з метою перевезти зброю до Богородчан, про те по дорозі був зупинений поблизу одного із супермаркетів по вулиці Мазепи обласного центру Прикарпаття працівниками міліції. Під час огляду авто, правоохоронцями була вилучена вищевказана зброя.

Згідно з висновками експертів, вилучений заборонений предмет є військовою нарізною вогнепальною зброєю - 7,62-мм самозарядним карабіном Симонова СКС, під 7,62-мм патрон зразка 1943 року ( 7,62х39 мм ). Крім того на зброї додатково змонтований оптичний приціл, та нарізано різьбу аналогічно для приладу беззвучної та безполум'яної стрільби.

В судовому засіданні обвинувачений свою вину визнав повністю та щиросердно розкаявся.

Виносячи вирок, суд врахував всі обставини справи та те, що підсудний раніше до кримінальної відповідальності не притягувався, всіляко сприяв слідству, і що на утриманні у нього перебуває троє малолітніх дітей.

Івано-Франківський міський суд засудив мешканця Богородчанського району, 1985 року народження за частиною 1 статті 263 та частиною 1 статті 263-1 Кримінального кодексу України та призначив йому покарання у вигляді півтора року обмеження волі.

Підтримайте сайт - поділіться новиною в соціальній мережі!