Старшокласники Черніївської ЗОШ побували в гостях у рятувальників

Старшокласники Черніївської ЗОШ побували в гостях у рятувальників
30.03.2014 - 02:12

Цікаво і пізнавально провести канікули вирішили старшокласники   Черніївської ЗОШ  Івано-Франківської міськради. 25 березня вони завітати в гості до рятувальників, побувавши  на виставці-музеї пожежно-рятувальної служби Управління ДСНС в області.  Під час цього візиту учні мали можливість  оглянути унікальні експонати виставки, такі, наприклад, як кінно-бочковий хід, що був на озброєнні у пожежних Станіславова до 1924-го року, а також її оберіг та гордість – скульптуру святого Флоріана, котрий ще в добу пізнього середньовіччя був покровителем пожежників. 

Також старшокласники ознайомилися з історією створення професійної пожежної служби на Прикарпатті. Особливе зацікавлення викликала діорама про ліквідацію foto 2пожежі-катастрофи, яка сталася 1978 року на станції Тарновиця, що поблизу міста Надвірна та діорама «Квартира до і після пожежі», що наглядно демонструє, якою нищівною та невблаганною може бути сила вогню.

В ході зустрічі учням нагадали про  дотримання правил  безпеки життєдіяльності у побуті та під час відпочинку, особливо під час весняних канікул, а також продемонстрували, як правильно користуватися вогнегасником.

Цікавим моментом екскурсії став показ  пожежної техніки, яка перебуває на озброєнні державної пожежно-рятувальної частини №1 міста Івано-Франківська. 

Як зізнаються самі учні, ця екскурсія, окрім пізнавального значення,  потрібна їм і практично, адже вони готуються взяти участь у цьогорічному фестивалі Дружин юних пожежників, тож сподіваються, що все почуте і побачене  дозволить їм гідно підготуватися до  конкурсу.

foto3

Підтримайте сайт - поділіться новиною в соціальній мережі!