Рятувальники навчали населення правил пожежної безпеки

Рятувальники навчали населення правил пожежної безпеки
14.03.2014 - 23:06

З початку року на території Тисменицького району виникло 16 пожеж. Внаслідок пожеж у вогні загинуло 3 мешканці району, одного чоловіка травмовано. Як свідчить статистика, близько 80 % пожеж виникає в житловому секторі. Основною причиною виникнення пожеж є порушення правил пожежної безпеки при експлуатації електропобутових приладів та пічного опалення.Відпрацювання

З метою навчання населення основним вимогам пожежної безпеки і перевірки діяльності в цьому напрямку виконкому сільської ради 13 березня 2014 року проведено комплексне профілактичне відпрацювання с. Угринів з залученням працівників Тисменицького районного відділу управління Державної служби надзвичайних ситуацій, спеціалістів ПАТ «Івано-Франківськгаз», ПАТ «Лисецький РЕМ» та соціальних працівників територіального центру соціального обслуговування (надання соціальних послуг) у районі.

В ході проведення відпрацювання здійснено обхід житлових та господарських будівель жителів с. Угринів, які відносяться до категорії одиноких та перестарілих громадян, багатодітних та неблагополучних сімей.

Підтримайте сайт - поділіться новиною в соціальній мережі!