Програма підтримки прийомних сімей реалізовується у Верховині

22.02.2012 - 07:58

Завдяки організаторам Фонду Ріната Ахметова «Розвиток України» та Міжнародної громадської організації «Жінка третього тисячоліття», а також співпраці з Молодіжною адміністрацією області, соціальними службами та головним управлінням у справах сім’ї, молоді та спорту облдержадміністрації була реалізована «Програма підтримки прийомних сімей».

Дійство відбувалося у ЛОК «Верховина», де діти спільно з батьками могли навчатися розвитку нових стосунків у сім’ї. Для батьків була підготовлена спеціальна програма виховання усиновлених дітей. У формі тренінгів, консультацій з психологами та духовними наставниками батьки прослухали курс моральності, розуміння, терпіння до прийомних дітей.

Діти з Галицького, Калуського, Верховинського, Косівського, Тлумацького, Снятинського, Тисменицького, Рожнятівського районів та міста Івано-Франківська мали можливість взяти участь у різноманітних рольових, розважальних, художніх, розумових, культурних, інтелектуальних, спортивних іграх, а також продемонструвати батькам свої таланти. У цьому їм допомогли: пісенний марафон «Співай Водограй», свято у колі друзів «Родинний вогник», талант-шоу «З Любов’ю до батьків».

Спільно з тренерами та організаторами діти та батьки також побували на екскурсії у туристичному комплексі «Буковель», де взяли участь у новому рекорді України – зліпили найбільшого сніговика.

Учасники проекту отримали подарунки.

 

Джерело: www.gov.if.ua

Підтримайте сайт - поділіться новиною в соціальній мережі!