Профілактичні бесіди з учнями в Вільшанецькій ЗОШ І-ІІІ ступенів

Профілактичні бесіди з учнями в Вільшанецькій ЗОШ І-ІІІ ступенів
29.04.2014 - 03:10

Профілактика правопорушень серед дітей, пропаганда здорового способу життя, проблеми насильства, професійної орієнтації та працевлаштування неповнолітніх, зокрема і дітей-сиріт та дітей, позбавлених батьківського піклування – актуальні питання сьогодення, які стосуються дітей.

25 квітня 2014 року працівники служби у справах дітей районної державної адміністрації та районного центру зайнятості провели зустріч із старшокласниками Вільшаницької ЗОШ І-ІІІ ступенів.

Представник служби у справах дітей РДА Святослав Чеснок ознайомив присутніх із законами України про адміністративну та кримінальну відповідальність неповнолітніх за скоєні правопорушення.

Головний спеціаліст районного центру зайнятості Андрій Кудерський ознайомив підлітків з послугами служби зайнятості та правильним вибором професії, зокрема, розповів про робітничі професії, що користуються попитом на ринку праці.

Учасники зустрічі обговорили питання навчання дітей та їх зайнятості в післяурочний час, проблеми дитячої злочинності, насильства та залучення дітей до порнографії, наркоманії. Зацікавили учнів роздаткові матеріали про професії, права, обов’язки та відповідальність дітей.

Також було проведено перевірку правовиховної роботи у Вільшанецькій ЗОШ І-ІІІ ступенів та профілактичні бесіди з учнями, які стоять на внутрішньошкільному обліку.

Загалом зустріч пройшла в цікавій, робочій атмосфері. Школярам було прочитано тематичні лекції та показано тематичні презентації і фільм. Учні дізналися про співпрацю органів виконавчої влади та місцевого самоврядування. Всі охочі отримали відповіді на свої запитання.

Підтримайте сайт - поділіться новиною в соціальній мережі!