Про проведення в районі заходів у рамках щорічної Всеукраїнської акції «Зробимо Україну чистою»

Про проведення в районі заходів у рамках щорічної Всеукраїнської акції «Зробимо Україну чистою»
18.03.2014 - 19:19

5 березня 2014 року підписано спільне розпорядження районної державної адміністрації і районної ради № 98/20-р «Про проведення в районі заходів у рамках щорічної Всеукраїнської акції «Зробимо Україну чистою».

Документом затверджено заходи щодо проведення цієї акції, склад конкурсної комісії для підведення підсумків щорічної Всеукраїнської акції та загальнорайонної толоки, відповідальних працівників органів виконавчої та представницької влади у районі за дотриманням санітарного стану вздовж автомобільних доріг державного та місцевого значення у населених пунктах району.

12 квітня 2014 року оголошено в районі днем проведення загальнорайонної толоки з благоустрою і очищення від побутових відходів прибережних смуг, берегів річок, потічків, озер, водоймищ, парків, скверів, місць масового відпочинку громадян, індивідуальних дворів, прибудинкових територій та ліквідації стихійних сміттєзвалищ.

За результатами проведення акції традиційно визначатимуть населені пункти району із найкраще організованою та результативною роботою із благоустрою, які отримають грошову винагороду.

Відповідно до законів України «Про благоустрій населених пунктів», «Про внесення змін до деяких законодавчих актів України у сфері поводження з відходами», розпоряджень Кабінету Міністрів України від 04 листопада 2009 року № 1320-р «Про затвердження Національного плану дій щодо підвищення рівня благоустрою населених пунктів та прилеглих до них територій на 2010-2015 роки», від 31 березня 2010 року №777-р «Про деякі питання проведення щорічної акції «За чисте довкілля» та дня благоустрою територій населених пунктів», з метою приведення в належний санітарний стан населених пунктів району, територій підприємств і організацій, індивідуальних дворів, прибудинкових територій, місць масового відпочинку – парків, скверів, зелених зон, які прилягають до автомобільних доріг державного та місцевого значення, полігонів для побутового сміття, створення нових зелених насаджень, підготовки до Великодніх свят:

1. Затвердити заходи щодо проведення щорічної Всеукраїнської акції «Зробимо Україну чистою» (додаються).

2. Виконкомам міської, селищних та сільських рад:

2.1. Розробити план заходів щодо проведення щорічної весняної толоки з благоустрою та озеленення.

2.2. Провести упорядкування кладовищ, братських могил, меморіальних комплексів, місць почесних поховань.

3. У рамках щорічної Всеукраїнської акції «Зробимо Україну чистою» провести 12 квітня 2014 року районну толоку з метою приведення в належний санітарний стан населених пунктів району, територій підприємств і організацій, індивідуальних дворів, місць масового відпочинку – парків, скверів, зелених зон, полігонів твердих побутових відходів, прибережних смуг річок.

4. Провести конкурс між населеними пунктами району.

5. Затвердити склад конкурсної комісії для підбиття підсумків проведення щорічної Всеукраїнської акції «Зробимо Україну чистою» та загальнонародної толоки в районі (додається).

6. Закріпити відповідальних працівників районної державної адміністрації та районної ради за дотриманням санітарного стану вздовж автомобільних доріг державного та місцевого значення і в населених пунктах району (згідно з додатком).

7. Конкурсній комісії для підбиття підсумків проведення Всеукраїнської акції «Зробимо Україну чистою» та загальнонародної толоки в районі внести пропозиції щодо відзначення переможців конкурсу.

8. Фінансовому управлінню райдержадміністрації (Г.Василів) внести пропозиції щодо фінансування переможців конкурсу.

9. Переможцям конкурсу взяти участь в обласному конкурсі «Населений пункт найкращого благоустрою та підтримки громадського порядку» у 2014 році.

10. Виконкомам міської, селищних та сільських рад подати управлінню економіки районної державної адміністрації звіт про хід виконання заходів до 14 квітня 2014 року.

11. Редакції районної газети “Вперед” (В.Заник), ТРО “Тисмениця” (В.Струк) провести інформаційно-просвітницьку роботу, висвітлювати хід проведення в районі Всеукраїнської акції «Зробимо Україну чистою»

12. Вважати таким, що втратило чинність, спільне розпорядження голови  районної державної адміністрації та голови районної ради від 20 березня 2013 року №110/32-р «Про проведення в районі  заходів у рамках щорічної всеукраїнської акції «За чисте довкілля».

13. Координацію роботи та узагальнення інформації щодо виконання розпорядження покласти на головного відповідального виконавця – управління економіки районної державної адміністрації.

14. Контроль за виконанням розпорядження покласти на керівника апарату районної державної адміністрації Ярослава Татарина та заступника голови районної ради Руслана Фармуса.

Заходи щодо проведення щорічної Всеукраїнської акції «Зробимо Україну чистою»

1.Оголосити в районі 12 квітня 2014 р. днем проведення загальнорайонної толоки з благоустрою і очищення від побутових відходів прибережних смуг, берегів річок, потічків, озер, водоймищ, парків, скверів, місць масового відпочинку громадян, індивідуальних дворів, прибудинкових територій та ліквідації стихійних сміттєзвалищ. (Організаційний відділ апарату райдержадміністрації та відділ організаційно-правової роботи апарату районної ради, голови виконкомів місцевих рад).

2.Організувати роботу щодо озеленення населених пунктів та створення нових зелених зон. (Голови виконкомів місцевих рад, Івано-Франківський держлісгосп, Прикарпатський військовий лісгосп, березень-травень 2014 р.).

3. Організувати роботу із упорядкування кладовищ, братських могил, меморіальних комплексів, місць почесних поховань. (Інформаційно-аналітичний відділ апарату районної державної адміністрації, голови виконкомів місцевих рад, постійно).

4. Впорядкувати території підприємств та організацій всіх форм власності. (Керівники підприємств та організацій, березень-травень 2014 р.).

5. Провести у загальноосвітніх навчальних закладах району акцію «Посади дерево і збережи його». (Відділ освіти районної державної адміністрації, березень-травень 2014 р.).

6. Державній екологічній інспекції в Івано-Франківській області та Богородчанському міжрайонному управлінню держсанепідслужби в Івано-Франківській області вживати дієвих заходів до порушників охорони навколишнього середовища. (Богородчанське міжрайонне управління держсанепідслужби в Івано-Франківській області, постійно).

7. Редакції районної газети «Вперед», ТРО «Тисмениця» провести інформаційно - просвітницьку роботу, висвітлювати хід проведення робіт щодо Всеукраїнської акції «Зробимо Україну чистою». (Інформаційно-аналітичний  відділ апарату районної державної адміністрації, голови виконкомів місцевих рад, постійно).

8. Рекомендувати керівникам політичних партій, релігійних, громадських, молодіжних організацій надавати практичну допомогу в проведенні заходів із покращення і збереження довкілля. (Інформаційно-аналітичний відділ апарату районної державної адміністрації, голови виконкомів місцевих рад, постійно).

9. На підставі пропозицій конкурсної комісії та відповідальних осіб підбити підсумки проведення акції. (Районна державна адміністрація та районна рада, травень 2014 р.).

Розпорядженням районної державної адміністрації та районної ради затверджено склад конкурсної комісії для підбиття підсумків проведення щорічної Всеукраїнської акції «Зробимо Україну чистою» та загальнонародної толоки в районі, яку очолюють керівник апарату районної державної адміністрації, голова комісії Ярослав Татарин, заступник голови районної ради, заступник голови комісії Руслан Фармус, начальник відділу містобудування та архітектури районної державної адміністрації, секретар комісії Леонід Онищенко. А також визначено відповідальних працівників районної державної адміністрації та районної ради за дотриманням санітарного стану вздовж автомобільних доріг державного та місцевого значення і в населених пунктах району.

Підтримайте сайт - поділіться новиною в соціальній мережі!