Прикарпаття – лідер Всеукраїнського конкурсу програм і проектів розвитку місцевого самоврядування в Україні

06.04.2012 - 04:27

Як писала "Фіртка" сьогодні відбулося друге пленарне засідання тринадцятої сесії обласної ради. У його роботі взяла участь перший заступник голови Державного фонду сприяння місцевому самоврядуванню в Україні Олена Тертишна.
На означений фонд покладено функції дирекції Всеукраїнського конкурсу програм і проектів розвитку місцевого самоврядування в Україні.
Івано-Франківська область, за словами Олени Тертишної, представила на конкурс у 2011 році 48 проектів, 11 з яких здобули перемогу.
«Приємно констатувати той факт, що Івано-Франківщина загалом стала лідером проекту, який гарантує державні інвестиції в найбільш активні території та до найбільш активних представників органів державного самоврядування, - наголосила перший заступник голови Фонду. - Стратегія, яку обрала сьогодні область, об'єднавши зусилля обласної ради, облдержадміністрації та всіх керівників територій, дала свої результати. Прикарпаття стає потужним регіоном, в якому впроваджуються кращі практики муніципального розвитку».
Перемога у конкурсі, як повідомила Олена Тертишна, дасть змогу залучити до розвитку краю 2 млн. 557 тис. грн.
11 територіальних громад-переможців на сесійному засіданні отримали дипломи Всеукраїнського конкурсу програм і проектів розвитку місцевого самоврядування в Україні.
Між облдержадміністрацією, обласною радою та Державним фондом сприяння місцевому самоврядуванню в Україні було підписано угоду про співпрацю. Документ від облдержадміністрації підписав перший заступник голови ОДА Василь Плавюк.


Довідково: Найактивнішу участь у Всеукраїнському конкурсі програм і проектів розвитку місцевого самоврядування в Україні взяли Рашківська та Торговицька сільські ради Городенківського району, Будилівська, Задубрівська, Тулуківська сільські ради Снятинського району, Ганнусівська, Старолисецька сільські ради Тисменицького району, а також Городенківська, Снятинська, Тисменицька районні ради та Івано-Франківська обласна рада.

 

Джерело: firtka.if.ua

Підтримайте сайт - поділіться новиною в соціальній мережі!