При районній державній адміністрації діятиме громадська рада

15.06.2011 - 11:58

08 червня 2011 року в залі засідань адмінбудинку відбулися установчі збори з метою утворення та формування громадської ради при районній державній адміністрації. Участь у зібранні взяли голова районної державної адміністрації Ігор Овчар, заступник голови РДА Володимир Дутчак, член президії обласної громадської ради Володимир Турчин, начальник відділу з питань внутрішньої політики та зв’язків з громадськістю апарату РДА Володимир Цапай та представники 26 громадських організацій району.

 


«Громадська рада при районній державній адміністрації буде виконувати функції консультативно-дорадчого органу і допомагатиме владі покращувати свою роботу», - зазначив І. Овчар у своєму виступі.

 

Начальник відділу з питань внутрішньої політики та зв’язків з громадськістю апарату РДА Володимир Цапай проінформував про основні принципи діяльності цього колегіального органу, права та обов’язки його членів та роздав усім присутнім Типове положення про громадську раду при міністерстві, іншому центральному органі виконавчої влади, Раді міністрів Автономної Республіки Крим, обласній, Київській та Севастопольській міській, районній, районній у м. Києві та Севастополі державній адміністрації, затверджене Постановою КМУ від 3 листопада 2010р. № 996.

Більшістю своїх голосів представники громадських об’єднань довірили очолити колегіальний орган голові районного осередку Всеукраїнського товариства «Просвіта» Ігорю Куравському, заступником обрано голову районного фонду соціально-економічного розвитку району Олександру Тарнавську, секретарем – голову РО Союз українок Ярославу Підлуську.

Громадська рада проводитиме свої засідання не рідше, як раз у квартал, а при необхідності й частіше.

 

Джерело: сайт Тисменицької РДА

Підтримайте сайт - поділіться новиною в соціальній мережі!