Посварившись через дівчат, хлопці почали бити один одного стільцями

05.04.2012 - 03:10

На Івано-Франківщині близько другої години ночі на пульт централізованого спостереження Державної служби охорони надійшов сигнал "Тривога" з відпочинкового комплексу у Тисменицькому районі, який перебуває під охороною. За кілька хвилин працівники групи затримання Державної служби охорони прибули на місце події і побачили, що на території закладу б’ються троє чоловіків. Не гаючи ні хвилини, правоохоронці втрутилися у п’яні "розбірки" й вгамували забіяк. Про це УНН повідомили  у прес-службі МВС.

Виявилося, що "чоловіча розмова" тієї ночі зав’язалася між трьома приятелями ще усередині закладу, де вони відпочивали за одним столом. Але згодом, перебравши з алкоголем, молодики почали сперечатися через дівчат. Кожен з них доводив, що його подруга краща, ніж у товариша. Слово за слово – і ось вони вже продовжили розмову на вулиці. Внаслідок такого "спілкування" одному з хлопців дісталося найбільше – в п’яній бійці він отримав стільцем по голові. Згодом потерпілого з серйозним розсіченням голови та саднами на обличчі медики госпіталізували.

На місце події було викликано слідчо-оперативну групу Тисменицького райвідділу міліції, якій працівники ДСО передали інших двох забіяк для з’ясування обставин події та притягнення до відповідальності за вчинені правопорушення.

Джерело:  УНН

Підтримайте сайт - поділіться новиною в соціальній мережі!