Оперативно – про актуальні питання життя району

Оперативно – про актуальні питання життя району
25.03.2014 - 21:54

25 березня 2014 року під керівництвом заступника голови районної державної адміністрації Володимира Заника відбулася нарада з працівниками відділів та секторів апарату, окремих управлінь, відділів і служб районної державної адміністрації, районного центру соціальних служб для сім’ї, дітей та молоді.

Одним з найактуальніших питань життя району є проведення заходів у рамках щорічної Всеукраїнської акції «Зробимо Україну чистою» (відповідно до розпорядження районної державної адміністрації і районної ради від 05 березня 2014 року № 98/20-р).

Напередодні світлих Великодніх свят маємо подбати про належний благоустрій у населених пунктах району. 12 квітня 2014 року – день проведення загальнорайонної толоки з благоустрою і очищення від побутових відходів прибережних смуг, берегів річок, потічків, озер, водоймищ, парків, скверів, місць масового відпочинку громадян, індивідуальних дворів, прибудинкових територій та ліквідації стихійних сміттєзвалищ.

Але благоустрій не може обмежуватися тільки одним днем. Відповідні роботи починаються цього тижня і триватимуть включно до 12 квітня. Закріплені за місцевими радами відповідальні працівники РДА та районних служб отримали доручення провести моніторинг проведених робіт.


Також під час наради було розглянуто питання, що стосуються безпосередньо державних службовців району:

- прийняття рішення про перерахування одноденного заробітку працівників структур районної влади на заходи мобілізаційної кампанії у зв’язку з напруженою ситуацією в Україні (доповідач – керівник апарату районної державної адміністрації Ярослав Татарин);

- особливості проведення районного етапу щорічного Всеукраїнського конкурсу «Кращий державний службовець» (доповідач – начальник відділу кадрової робрти апарату районної державної адміністрації Лідія Воробель).

Підтримайте сайт - поділіться новиною в соціальній мережі!