Нарада з питань охорони громадського порядку

Начальник РВ УМВС в Івано-Франківській області Андрій Воробчак на нараді з питань організації на території Тисмениччини добровільних громадських формувань для охорони громадського порядку
28.02.2014 - 04:47

27 лютого 2014 року під керівництвом голови районної ради Володимира Семеніва відбулася нарада з питань організації на території Тисмениччини добровільних громадських формувань для охорони громадського порядку.

У нараді взяли участь заступник голови районної ради Руслан Фармус, заступник голови районної державної адміністрації Володимир Заник, керівник апарату районної державної адміністрації Ярослав Татарин, голови місцевих рад району.

Необхідність утворення добровільних громадських формувань для охорони громадського порядку зумовлена поширенням випадків втручання у життя місцевих громад та діяльності підприємств невідомих озброєних осіб, що вже мали місце в населених пунктах району.

IMG_5888

Про нормативно-правову базу даного питання доповів начальник РВ УМВС в Івано-Франківській області Андрій Воробчак.

 

 

IMG_5890

Старокривотульський сільський голова Володимир Назарук поділився практичним досвідом із залучення громади до охорони громадського порядку у селах Старі Кривотули та Красилівка.

 

 

 

Також було наголошено на питаннях належного відзначення у районі 200-річчя з дня народження Тараса Шевченка та благоустрою населених пунктів району. Маємо гідно вшанувати ювілей великого Кобзаря тематичними меморіально-мистецькими заходами – святковими віче та концертами.

Серед інших питань, що були розглянуті під час наради:

IMG_5893

- виконання засудженими у вільний від роботи чи навчання час безоплатних суспільно корисних робіт (доповідач – заступник начальника Івано-Франківського міжрайонного відділу кримінально-виконавчої інспекції управління Державної пенітенціарної служби України в Івано-Франківській області Світлана Приплоцька);

 

 

IMG_5896

- фінансова ситуація та стан соціальних виплат у Тисменицькому районі (доповідач – начальник фінансового управління районної державної адміністрації Ганна Василів).

 

 

Джерело інформації: www.tsm.if.gov.ua

Підтримайте сайт - поділіться новиною в соціальній мережі!