Набір в підрозділ патрульної служби міліції особливого призначення "Івано-Франківськ"

Набір в підрозділ патрульної служби міліції особливого призначення "Івано-Франківськ"
07.05.2014 - 03:00

Управлінням МВС Івано-Франківській в області, з метою забезпечення захисту та охорони життя, прав, свобод і законних інтересів громадян, суспільства і держави від злочинних та інших протиправних посягань, охорони громадського порядку та забезпечення громадської безпеки, проводяться додаткові заходи щодо набору на курси початкової підготовки працівників ОВС кандидатів, які виявили бажання проходити службу в органах внутрішніх справ.

У найкоротший термін буде створений підрозділ патрульної служби міліції особливого призначення "Івано-Франківськ" у структурі міліції громадської безпеки УМВС. У зв'язку із цим Управлінням здійснюється прийом на службу значної кількості кандидатів (у кількості 300 осіб) за спрощеною процедурою з випробувальним строком до одного року, термін оформлення матеріалів в УКЗ УМВС буде складати 2 дні.

Особи, які зараховуються до резерву кадрів нового прийому на посади інспекторів патрульної служби, повинні відповідати наступним вимогам:

- вік до 35 років;

- повна загальна середня освіта;

- проходили строкову військову службу в Збройних Силах, або без служби в Збройних Силах, що досягли 25-річного віку та офіцери запасу.

Кандидатам при собі необхідно мати:

- паспорт;

- військовий квиток;

- трудову книжку;

- ідентифікаційний номер;

- документи про освіту (атестат, диплом з оціночною відомістю);

- свідоцтва про народження, одруження, розлучення, зміну прізвищ близьких родичів.

За додатковою інформацією звертатись у відділ кадрів міськрайвідділу за місцем проживання а також за адресою: м. Івано-Франківськ, вул. Сахарова, 15, управління кадрового забезпечення, тел. (0342) 79-02-20.

Підтримайте сайт - поділіться новиною в соціальній мережі!