На сторожі прав та інтересів дітей

На сторожі прав та інтересів дітей
10.04.2014 - 16:00

10 квітня 2014 року провідний спеціаліст служби у справах дітей райдержадміністрації Святослав Чеснок спільно з головним спеціалістом відділу активної підтримки безробітних районного центру зайнятості Андрієм Кудерським провели розмову з учнями 9, 10 та 11 класів Підліської ЗОШ І-ІІІ ступенів. Школярам було забезпечено цікаву та змістовну програму: тематичні лекції, бесіди, дискусії, роздача буклетів.

Зустріч проводилася з метою профілактики правопорушень серед неповнолітніх, пропаганди здорового способу життя, вибору майбутньої професії і підготовки до самостійного життя.

Старшокласники уважно слухали про права та обов’язки дітей, про відповідальність за вчинення правопорушень малолітніми та неповнолітніми особами, про притягнення батьків до відповідальності за невиконання ними батьківських обов’язків, про навчання, про професійну підготовку та правильний вибір спеціальності. Учні довідалися про те, що в разі незарахування їх до числа студентів вищого навчального закладу, вони можуть звернутися по допомогу до центру зайнятості, пройти відповідні курси, отримати сертифікат про навчання та бути працевлаштованими.

2

Зі школярами, які стоять на внутрішньошкільному обліку, проведено профілактичні бесіди. Також перевірено стан правовиховної роботи. Встановлено, що в Підліській ЗОШ І-ІІІ ступенів ведуться журнали з виховної роботи, є відповідні матеріали для роботи з дітьми та нормативно-правова база, проводяться різноманітні заходи на правову тематику як з учнями, так і з батьками.

1

Зустріч була проведена у дружній атмосфері.

Підтримайте сайт - поділіться новиною в соціальній мережі!