На Прикарпатті формується батальйон територіальної оборони

На Прикарпатті формується батальйон територіальної оборони
07.05.2014 - 02:31

На території Прикарпаття відбувається формування батальйону територіальної оборони, який виконуватиме завдання в інтересах області щодо охорони та захисту державного кордону, охорони та оборони важливих об’єктів і комунікацій, забезпечення умов для надійного функціонування органів державної влади та органів військового управління, боротьби з диверсійно-розвідувальними групами та іншими ворожими озброєними формуваннями.

До вступу на військову службу у лавах батальйону запрошуємо патріотично налаштованих громадян України, готових зі зброєю в руках захистити Батьківщину від агресора.

Вимоги до кандидатів:

На службу у батальйоні приймаються добровольці віком від 18 до 40-50 років (в залежності від військового звання), які готові укласти контракт на час кризового періоду, придатні до військової служби за станом здоров’я та не мають проблем із законом.

Для більш детальної інформації просимо звертатись у Тисменицько-Тлумацький об’єднаний районний військовий комісаріат: м. Тисмениця, вул. Липова, 7, (03436) 2-10-69, (0342) 55-28-14.

Підтримайте сайт - поділіться новиною в соціальній мережі!