На Прикарпатті створять Дністровський інженерно-екологічний полігон

15.06.2011 - 11:20

В Івано-Франківській області планують створити Дністровський інженерно-екологічний полігон для розробки протипаводкових заходів та підвищення екологічної безпеки на території області. Про це УНН повідомили в Івано-Франківській облраді.

 


Розробником проекту зі створення полігону виступив Івано-Франківський національний технічний університет нафти і газу.

Дністровський інженерно-екологічний навчально-науково-виробничий протипаводковий полігон – це модельна територія долини Дністра в межах Галицького і Тисменицького районів з центром у селі Маріямпіль Галицького району. Тут будуть відпрацьовувати заходи із захисту території від впливу катастрофічних паводків, проводити наукові дослідження та впроваджувати їх результати у практику гідромеліоративного будівництва.

На полігоні проводитимуть навчальні і виробничі практики студенти-екологи, геодезисти, геологи, геофізики тощо.

Івано-Франківська облрада вирішила подати цей проект на участь у Всеукраїнському конкурсі проектів і програм розвитку місцевого самоврядування.

Нагадаємо, що проведення Всеукраїнського конкурсу проектів та програм розвитку місцевого самоврядування започатковане Указом Президента України “Про Всеукраїнський конкурс проектів та програм розвитку місцевого самоврядування” (№ 952/2002 від 28 жовтня 2002 року), Постановою Кабінету Міністрів України “Про затвердження Положення про Всеукраїнський конкурс проектів та програм розвитку місцевого самоврядування” (від 18 січня 2003 р., № 64). Підставою для оголошення конкурсу є рішення Ради конкурсу від 29 листопада 2010 року № 9.

Учасниками конкурсу є органи місцевого самоврядування, які в установленому порядку зареєстрували проект або програму розвитку адміністративно-територіальної одиниці.


Джерело:  УНН

Підтримайте сайт - поділіться новиною в соціальній мережі!