На базі шкіл району проведено майстер-класи

На базі шкіл району проведено майстер-класи
24.04.2014 - 03:38

Тисменицьким районним центром соціальних служб для сім’ї, дітей та молоді спільно з волонтерами до Великодніх свят проводились заходи: майстер-класи щодо виготовлення привітальних листівок, оздоблення, розпис писанок на базі шкіл району. Зокрема, до заходів залучалися і діти з функціональними обмеженнями.

Так, в Чукалівській, Черніївській, Тязівській, Клубовецькій, Сілецькій, Старокривотульській, Марковецькій, Рошнівській ЗОШ та ін. проводились уроки образотворчого мистецтва на великодню тематику. Діти малювали писанки і робили аплікації у вигляді пасхальних яєць та вишитих рушників, готували «крапанки”.Варто відзначити, що активними учасниками усіх шкільних заходів є і лауреати обласного та районного фестивалів «Повір у себе».

Також при Черніївській  ЗОШпрацює гурток «Писанкарство», в  якому займаються учні школи, серед яких є діти з функціональними обмеженнями, з багатодітних сімей, а також діти з сімей, які опинилися у складних життєвих обставинах.

Метою даних заходів було розповісти про звичаї та обряди святкування Великодня, навчити виготовляти аплікації з паперу, розмальовувати писанки та  гармонійно підбирати кольори, розвивати уяву та фантазію, а також виховувати повагу до народних традицій.

Підтримайте сайт - поділіться новиною в соціальній мережі!