Микола Зелінський познайомився із своєю командою

Микола Зелінський познайомився із своєю командою
30.04.2014 - 01:56

29 квітня новопризначений голова районної державної адміністрації Микола Зелінський провів робочу нараду, в ході якої познайомився із своєю командою – працівниками відділів та секторів апарату райдержадміністрації, окремих управлінь та відділів, служби у справах дітей РДА, районного центру соціальних служб для сім’ї, дітей та молоді.

Керівник апарату райдержадміністрації Ярослав Татарин представляв начальників, а ті, у свою чергу, – спеціалістів та інформували про напрямки роботи, завдання відділу, окреслювали основні проблемні питання.

IMG_7663

Це перша апаратна нарада, яку провів Микола Зелінський, як керівник району. Він розповів коротко про себе, зазначивши, що раніше у системі органів виконавчої влади не працював, натомість активно займався громадсько-політичною діяльністю. Визначив принципи роботи та пріоритети. Так, влада має бути повернута обличчям до людей, тож «людина, її проблеми – це основне у нашій діяльності», - підкреслив голова району та додав, що особливу увагу слід приділяти роботі із зверненнями громадян та депутатськими запитами. Максимальною має бути співпраця із місцевою владою – міським, селищними, сільським головами, виконавчими комітетами місцевих рад. У цьому напрямку працівниками РДА повинна надаватися всестороння методично-практична допомога. «Економія бюджетних коштів та пошук додаткових джерел наповнення бюджету – те, чим ми повинні керуватися у роботі», - зазначив Микола Зелінський.

IMG_7667

Підтримайте сайт - поділіться новиною в соціальній мережі!