Микола Зелінський – новопризначений голова Тисменицької РДА (відео)

Микола Зелінський – новопризначений голова Тисменицької РДА
27.04.2014 - 05:27

25 квітня голова обласної державної адміністрації Андрій Троценко офіційно представив активу Тисмениччини новопризначеного очільника виконавчої влади району. Цю посаду обійняв уродженець Ямниці громадський діяч, депутат обласної ради Микола Зелінський. Відповідне розпорядження в.о. Президента України Олександр Турчинов підписав 23 квітня 2014 року № 709/2014.

Урочиста подія відбулася за участі народного депутата України Дмитра Шлемка, голови районної ради Володимира Семеніва, представників обласної державної адміністрації, керівного складу районної державної адміністрації, районної ради, духовенства, депутатів обласної, районної рад, керівників управлінь, відділів РДА, територіальних органів ЦОВВ, підприємств, установ, організацій, силових відомств, міського, селищних, сільських голів, громадських організацій, політичних партій, ЗМІ.

IMG_7415

Представляючи нового очільника виконавчої влади в районі Андрій Троценко наголосив, що приступає до виконання обов’язків керівника району Микола Зелінський у непростий для держави час. Одним із основних його завдань має бути відновлення довіри суспільства до посади голови районної державної адміністрації. Для успішної діяльності та розвитку краю потрібна співпраця із представницькою владою та підтримка громади.

IMG_7409

Народний депутат України Дмитро Шлемко коротко окреслив фінансову та суспільно-політичну ситуацію в Україні, яка є вкрай важкою та найскладнішою за час незалежності. У цій складній ситуації формується нова влада, до якої суспільство висуває особливі вимоги. Серед очікувань населення народний обранець назвав найпершими проведення позачергових виборів Президента України, питання подальшої діяльності парламенту у нинішньому складі, проведення виборів до місцевих рад, зміни до Конституції України та переформатування вертикалі виконавчої влади. Працьовитість, відданість у роботі та політичний досвід. Так коротко про нового керівника району висловився  Дмитро Шлемко та додав, що очолюватиме новопризначений голова один із найкращих районів в області, що є лідером за окремими показниками соціально-економічного розвитку Івано-Франківщини.

IMG_7432

Підтримку від представницької влади: керівництва та депутатського корпусу району пообіцяв голова районної ради Володимир Семенів. Адже тільки спільно, підставляючи плече та разом тягнучи символічного воза із назвою Тисменицький район, можна сподіватися на позитивний результат у вкрай важкий сьогоднішній час. Від керівництва та депутатів районної ради В.Семенів вручив новопризначеному керівникові букет квітів. Такий букет отримав і голова обласної державної адміністрації Андрій Троценко, який вперше з офіційним візитом завітав до Тисмениці.

IMG_7441

Микола Зелінський добре знаний у районі та добре знає район – його особливості, проблеми та перспективи, адже неодноразово відстоював важливі питання життєдіяльності краю у сесійній залі обласної ради. У своєму виступі перед поважною аудиторією новопризначений керівник був небагатослівним. Він підкреслив, що свідомий того, що працювати доведеться у непростий час, втім запевнив, що докладе максимум зусиль для розвитку Тисмениччини, а для позитивного результату розраховує на роботу у спільному руслі із районною радою, депутатами краю та громадою.

IMG_7456

Перші кроки із Божою допомогою та благословенням від духовних наставників – добрий початок. Священики різних конфесій привітали новопризначеного керівника, вручили Закон Божий, побажали плідної праці на благо громади району та держави.

IMG_7480

 

Довідково

Микола Зелінський народився 20 грудня 1977 року у с. Ямниця Тисменицького району Івано-Франківської області. Вищу освіту здобув за спеціальністю «Економіка підприємства», закінчивши у 2006 році Івано-Франківський національний технічний університет нафти і газу.

Трудову діяльність розпочав із 1996 року. Працював офіціантом в кафе-клубі «Золота ліра», менеджером торгового відділу ДП «Квіза Трейд» в м. Київ та менеджером комерційного відділу ВАТ «Прикарпатмолоко» в Івано-Франківську, спеціалістом на ВАТ «Івано-Франківськцемент». Із 2010 по 2011 рр. – головний спеціаліст відділу торгівлі управління торгівлі виконавчого комітету Івано-Франківської міської ради, із 2012 по 2013 рр. – заступник директора ТОВ «АЙЛАЙФ», із жовтня 2013 року – заступник директора комунального підприємства «Пам’ять».

Із 23 квітня 2014 року відповідно до розпорядження в.о. Президента України №709/2014 призначений головою Тисменицької районної державної адміністрації.

Активний політичний та громадський діяч краю. З січня 2002 року член партії «ВО «Батьківщина». Під час парламентських виборів 2002 року спільно з однодумцями заснував та був обраний керівником Івано-Франківської обласної організації «Батьківщина молода», ввійшов до складу бюро обласної партійної організації «ВО «Батьківщина». Під час Помаранчевої революції був координатором «Студентської хвилі» Івано-Франківської області в м. Київ.

У 2006 році обраний депутатом обласної ради від виборчого блоку політичних партій «Блок Юлії Тимошенко».

В жовтні 2010 року здобув перемогу на місцевих виборах в одномандатному мажоритарному виборчому окрузі № 38 (Єзупільський виборчий округ Тисменицького р-ну) з виборів депутатів Івано-Франківської обласної ради.

В 2012 році - кандидат в народні депутати України в одномандатному виборчому окрузі № 84 з центром в м. Тисмениця.

На даний час є почесним головою Івано-Франківської обласної молодіжної організації ВМГО «Батьківщина молода», член правління Івано-Франківської обласної громадської організації «Український Рід», регіональний представник національного проекту «Книга рекордів України», секретар постійної комісії Івано-Франківської обласної ради з питань молодіжної політики, розвитку фізичної культури та спорту.

Одружений. Разом із дружиною Наталею виховують двоє дітей.

Підтримайте сайт - поділіться новиною в соціальній мережі!