Міліціонер, який збив двох жінок і втік, міг бути п'яним

03.04.2012 - 02:13

Міліціонер, який збив двох жінок і втік, міг бути п'яним32-річний капітан Тисменицького райвідділу міліції міг бути п'яним, коли збив двох жінок, йдеться в сюжеті ТСН.

Винуватець ДТП втік, заливши збитих жінок на дорозі. Правоохоронці його шукали п'ять годин. Виявилось, що жінок збив капітан Тисменицького райвідділу міліції, який служив у правоохоронних органах 9 років.

"Він перебував поза службою. В цивільному одязі. На власній машині. Він дає пояснення слідству", - повідомив начальник прес-служби МВС Івано-Франківської області Василь Гультайчук.

Підозрюваного у наїзді на жінок затримали. Проти нього порушили кримінальну справу. Наразі коментують її без подробиць – мовляв, слідство ще триває і ще немає, зокрема, результатів судово-медичної експертизи.

"Що стосується питань перевищення швидкості, алкогольного сп'яніння – це буде визначено в ході досудового слідства. Але прокуратура розглядає, що він був п'яний, бо він відмовився від проходження медичного огляду", - зазначив заступник прокурора Івано-Франківської області Володимир Гаврюшенко.

 

Джерело: ТСН

Підтримайте сайт - поділіться новиною в соціальній мережі!