Михайло Вишиванюк представив голову Тисменицької РДА Ігоря Овчара

Михайло Вишиванюк представив голову Тисменицької РДА Ігоря Овчара
19.01.2011 - 07:14

17 січня 2011 року офіційно представлено голову Тисменицької районної державної адміністрації Ігоря Овчара. З цією метою до району прибув голова обласної державної адміністрації Михайло Вишиванюк. При переповненому залі, в якому зібралися духовенство, депутати обласної, районної рад, голови місцевих рад, керівники підприємств, установ, організацій, начальники управлінь, відділів, структурних підрозділів, лідери політичних партій, громадських організацій, керівники силових структур, директори загальноосвітніх шкіл, ЗМІ, керівник області представив активу району новопризначеного голову районної державної адміністрації. Відповідне розпорядження підписав Президент України 14 січня 2011 року № 26/2011-рп.

Привітав свого колегу його попередник, а нині голова районної ради Володимир Семенів. Він зазначив, що попереду – щоденна кропітка праця, адже проблем у районі є багато. Побажав розумно і виважено щоденно, крок за кроком, йти вперед. В свою чергу Ігор Овчар добре розуміє, що це непроста ноша, адже доводиться працювати у період реформ. Основною ціллю на новій посаді він вважає максимально робити все для того, щоб люди відчували – влада працює для них. Володимира Семеніва назвав учителем, подякував йому за добру науку та висловив сподівання на співпрацю із головою районної ради, депутатським корпусом, керівниками підприємств, установ, організацій.

Зворушливим стало привітання від матері.

Михайло Вишиванюк розповів про те, чим живе область, проаналізував стан соціально-економічного розвитку Прикарпаття загалом та Тисменицького району зокрема. Є ряд питань, на які необхідно звернути першочергову увагу вже новому керівництву виконавчої гілки влади в районі. Зокрема, по темпах зростання заборгованості по заробітній платі всього і в тому числі на економічно активних підприємствах. Невтішними є показники по середньомісячній номінальній заробітній платі одного штатного працівника, зайнятого в економіці, яка у січні-вересні 2010 року становила 1630,0 гривень, що складає 86,4 відсотки до середнього рівня по регіону (1886,0 гривень).

Одним із пріоритетних у роботі повинно бути питання залучення інвестицій. Ще однією темою, на якій зупинився М. Вишиванюк, стала ситуація у сфері охорони здоров’я. Тут, за словами керівника ОДА, варто акумулювати кошти на придбання діагностичної апаратури для медичних закладів. Було звернуто увагу й на будівництво дошкільних закладів. Зокрема, у кожному населеному пункті біля школи повинен бути дитячий садок.

Підбиваючи підсумки, М. Вишиванюк відзначив і позитив у роботі. Район займає перші місця по рівню оплати за спожитий газ, по приросту прямих іноземних інвестицій до початку року, по темпу зростання обсягу прямих іноземних інвестицій до обсягів на початок року, по обсягах уведеного в експлуатацію житла в розрахунку на 10 тисяч населення, по рівню оплати за житлово-комунальні послуги.

На добру працю для блага жителів Тисмениччини поблагословили священики різних конфесій та подарували новопризначеному керівнику району Біблію. Оскільки процедура проходила у час різдвяних свят, завершальним акордом стало спільне виконання коляди.

Матеріал з сайту Тисменицької РДА http://www.tsm.if.gov.ua/

Підтримайте сайт - поділіться новиною в соціальній мережі!