Медики обговорили питання фізичного виховання школярів

Медики обговорили питання фізичного виховання школярів
04.04.2014 - 15:00

03 квітня 2014 року на базі Тисменицької спеціалізованої школи І-ІІІ ступенів з поглибленим вивченням окремих предметів відбулася нарада медичних працівників навчальних закладів району з питань медико-педагогічного контролю за фізичним вихованням школярів, особливості проходження профілактичного медичного огляду, вимог тубдиспансеру до роботи медпрацівників ЗНЗ, нормативно-правової бази медичних працівників, обов’язків медпрацівників при наданні невідкладної допомоги під керівництвом головного спеціаліста відділу освіти Тисменицької районної державної адміністрації Світлани Богак.

У роботі наради-семінару взяли участь: районний лікар-фтизіатр Тисменицького тубдиспансеру Любов Фицик, лікар-фізіопедіатр Тисменицького тубдиспансеру Іван Матійчук, завідувач дитячим відділенням Лисецької ЦРЛ Галина Тендюк, дільничий лікар Тисменицької міської поліклініки Марія Мартинець.

Лікар-фтизіатр Любов Фицик та фізіопедіатр Іван Матійчук чітко і змістовно розповіли про техніку проведення туберкулінової проби Манту учням навчальних закладів для раннього виявлення туберкульозу у дітей. Адже сучасну ситуацію щодо туберкульозу в дітей можна оцінити як тривожну. Поліпшення ситуації можливе при активній спільній роботі медичних працівників загальноосвітніх навчальних закладів, загальнолікувальних та протитуберкульозних закладів.

P1010019

Завідувач дитячим відділенням Лисецької ЦРЛ Галина Тендюк та лікар Марія Мартинець у своїх виступах акцентували увагу на проведенні роз’яснювальної роботи серед батьків та дітей щодо необхідності проходження обов’язкових щорічних медичних оглядів учнів у присутності батьків. Було звернуто увагу на забезпечення навчальних закладів медичними кабінетами та їх укомплектування необхідними лікарськими засобами для надання невідкладної медичної допомоги.

P1010020

Головний спеціаліст відділу освіти райдержадміністрації Світлана Богак у своєму виступі висвітлила важливість ведення медичними працівниками обов’язкової медичної документації, що дасть можливість на ранньому етапі виявляти ті чи інші захворювання.

Підтримайте сайт - поділіться новиною в соціальній мережі!