Концерт з нагоди 20 - річчя тріо бандуристок сім’ї Вівчаренко

Концерт з нагоди 20 - річчя тріо бандуристок сім’ї Вівчаренко
13.02.2011 - 21:24

13 лютого в Івано-Франківську пройшов ювілейний концерт з нагоди 20 - річчя тріо бандуристок сім’ї Вівчаренко.

В приміщенні залу Івано-Франківського обласного центру перепідготовки та підвищення кваліфікації працівників органів державної влади, органів місцевого самоврядування, державних підприємств, установ і організацій 13 лютого 2011 року відбувся ювілейний концерт тріо бандуристок сім’ї Вівчаренко. Концерт тривав три з половиною.

У концертній програмі прозвучали твори ансамблю родини Вівчаренків, хору церкви св. Архистратига Михаїла (с. Угринів), сімейного дуету бандуристок Олени та Наталії Римаренко (м. Вінниця), сімейного дуету “Благодать натхнення” у складі Ірини та Дмитра Головачів (м. Київ), народного аматорського хорового колективу клубу с. Угринів.

Численні щирі привітання шанувальників, з Криму, Польщі, Росії, гостей з Вінничини, Київщини та інших регіонів України засвідчили глибоку шану та любов до ювілярок та народного мистецтва.

Тріо Вівчаренків було відзначено подарунками, грамотами та грошовими преміями управління культури Івано-Франківської обласної державної адміністрації, управління культури міськвиконкому, відділу культури та туризму Тисменицької районної державної адміністрації, голів Тисменицької районної державної адміністрації та районної ради.

Двадцять років ці чарівні дівчата своєю майстерністю зачаровують не лише своїх земляків, але й у різних державах за кордоном здобувають престижні нагороди та звання репрезентуючи рідну пісню та народний інструмент.

Тріо було засноване у 1990 р. У його складі виступають мама та дочки – Зорина і Леся. Всі вони є членами “Просвіти” з 1991 р. та активними борцями за здобуття незалежності України. Тріо неодноразово виступало в області, а також за межами України. Колектив приймав участь у багатьох заходах: 500 – річчі святкування Запорізької січі (1991), фестивалі “Глівіцька весна” (1992), Всеукраїнському огляді народної творчості (1999), Міжнародному фольклорному фестивалі “Родослав” (2001) та ін. Колектив здобув звання народного аматорського, став лауреатом 3-ї премії Х Міжнародного гуцульського фестивалю, лауреатом обласної премії ім. Марійки Підгірянки та Тисменицької районної премії ім. Романа Федоріва.

Підтримайте сайт - поділіться новиною в соціальній мережі!