Карітас Івано-Франківськ УГКЦ організував прощу до Чудотворної ікони Матері Божої Погонської

Карітас Івано-Франківськ УГКЦ організував прощу до Чудотворної ікони Матері Божої Погонської
03.10.2014 - 03:25

БФ «Карітас Івано-Франківськ УГКЦ» організував прощу до Чудотворної ікони Матері Божої Погонської для набувачів Карітасу - молоді з фізичними та інтелектуальними обмеженнями. Їх супроводжували працівники Карітасу та батьки. Учасники прощі перед від’їздомотримали настанови від сестри Софії, яка розповіла, як паломники мають себе поводити в святому місці та щиро побажала щасливої дороги.

На початку прощі о.Юстин, ЧСВВ (чин святого Василія Великого) розповів про історію Чудотворної ікони, про відпустове місце та про новозведений храм Пресвятої Богородиці.

Опісля діти та батьки спільно з духівником молилися молебень до Пресвятої Богородиці. Молодь та їх батьки приступили до святої сповіді, щоб мати нагоду очиститись від свої гріхів, та прийняли Святе Причастя.

На закінчення прощі усі присутні отримали вервечки та хустинки, які були привезені з Меджугор’я. Молодь разом із супроводжуючими помолились перед Чудотворною іконою Богородиці Погонської за здоров’я усіх набувачів та працівників Карітасу, а також за донорів, які фінансують діяльність центру дозвілля соціальної адаптації для дітей та молоді з вадами розумового розвитку. По завершенні прощі усі отримали благословення та духовну настанову на щасливу дорогу та повернення додому.

Ця свята проща залишила в кожному серці незабутні враження, а через очищення гріхів вселила в душі Божий мир та спокій. Захід відбувся в рамках проекту «Денний центр для людей з обмеженнями» та мерії, Карітас архиєпархії Відня та мерією міста Відня (Австрія).

Підтримайте сайт - поділіться новиною в соціальній мережі!