Говера Ольга - переможниця конкурсу«Посміхнись майбутньому!»

08.05.2011 - 19:01

Підведено підсумки першого етапу загальноукраїнського конкурсу шкільних творів «Посміхнись майбутньому!», який був ініційований партією «УДАР Віталія Кличка».

Перший етап конкурсу (з 21 лютого по 30 квітня) проводився в усіх регіонах України. Журі кожної області, до складу яких входили керівники обласних організацій партії та представники творчої інтелігенції регіонів, визначали трьох переможців (І, ІІ, ІІІ місця) у кожній віковій категорії (учні 8-9 та учні 10-11 класів).

Тисячі школярів з усієї України надіслали свої творчі роботи на перший етап конкурсу.

 


 

В Івано-Франківській області місця розприділилися таким чином:

В номінації «8-9 класи»:

I місце: Говера Ольга, Івано-Франківська обл., Тисменицький район, с. Черніїв, НВК ЗШЛ №23

ІI місце: Бойко Микола, Івано-Франківська обл., Надвірнянський район, с. Гнізд, Прикарпатський військово-спортивний ліцей-інтернат

В номінації «10-11 класи»:

I місце: Симовонюк Ірина, м. Івано-Франківськ, медичний коледж Івано-Франківського національного медичного університету

ІІ місце: Бойків Інна, м. Івано-Франківськ, Івано-Франківська ЗОШ І-ІІІ ступ. № 1

Обидві учениці, котрі у своїх номінаціях посіли перші місця, беруть зараз участь у другому етапі конкурсу. Ознайомитися з їхніми роботами та проголосувати за них можна на сторінках конкурсу: http://klichko.org/voting/work.php?id=41 (Говера Оля) та http://klichko.org/voting/work.php?id=51 (Симовонюк Ірина). Побачити результати голосування можна за цим посиланням: http://klichko.org/voting/index.php.

Увесь колектив сайту www.briz.if.ua закликає активно голосувати за наших землячок! Голосування продовжиться до 16 травня.

На фото: лауреатка конкурсу Говера Оля.

Підтримайте сайт - поділіться новиною в соціальній мережі!