«Гіппократ» чотири дні навчатиметься в с.Козина

19.12.2014 - 08:59

В Івано-Франківській області на базі військово-патріотичного центру «Воїн-патріот» у с.Козина Тисменицького району у вівторок, 16 грудня, розпочалося чотириденне навчання добровольців медичного загону «Гіппократ», який уже незабаром має вирушити в зону АТО.

«Ми свідомо обрали цей табір, бо умови у ньому наближені до польових, з мінімальним комфортом. Ми привезли інструкторів з найвищою кваліфікацією, які проводитимуть навчання за сучасними стандартами», – цитує прес-служба одного з тренерів, головного лікаря Івано-Франківського обласного центру екстреної медичної допомоги та медицини катастроф Володимира Похмурського.

За інформацією, тренерами загону є 7 спеціалістів обласного центру екстреної медичної допомоги та медицини катастроф, які сертифіковані за найвищим американським стандартом і пройшли навчання в Польщі.

У навчаннях беруть участь 22 добровольці з усієї України. У програмі навчань – надання медичної та психологічної допомоги у зоні бойових дій, в т.ч. першої невідкладної медичної допомоги, транспортування хворих та поранених в екстрених умовах.

Прес-служба інформує, що медичний загін швидкого реагування «Гіппократ» є громадською організацією, метою діяльності якої є надання медичної допомоги пораненим і хворим (як військовим так і цивільному населенню) у зоні бойових дій, природних катаклізмів та техногенних катастроф, участь у роботах із запобігання та ліквідації наслідків надзвичайних ситуацій, надання кваліфікованої консультативно-лікувальної допомоги.

Підтримайте сайт - поділіться новиною в соціальній мережі!