Фотовиставка Микити Мельника «Фотографії для альбому»

Фотовиставка Микити Мельника «Фотографії для альбому»
29.04.2014 - 03:26

Сотні збережених митей, десятки відомих на теренах краю людей різних професій зафіксовані на світлинах аматора фотомистецтва Микити Мельника, який 25 квітня 2014 року у музеї історії м. Тисмениця презентував свою фотовиставку «Фотографії для альбому». Вона стала першою ластівкою автора, у доробку якого вже більше тисячі відзнятих кадрів.

Завітали на відкриття фотоекспозиції представники керівного складу районної та місцевої влади, школи, установ культури, медицини, соціального захисту, громадські активісти, друзі, колеги, знайомі Микити Мельника та небайдужі до фотографії люди.

IMG_7624

Заступник голови районної державної адміністрації Володимир Заник та керуючий справами виконавчого апарату районної ради Юрій Проценко привітали автора із цією визначною для нього подією, вручили грамоту голови районної державної адміністрації та голови районної ради і грошову допомогу до неї, як стимул до подальшої творчої діяльності.

IMG_7603

Багато теплих слів було сказано про Микиту Мельника із уст начальника управління соціального захисту населення райдержадміністрації Мирослава Лутчина, директора Тисменицької спеціалізованої школи І-ІІІ ступенів з поглибленим вивченням окремих предметів Марії Лютої, заступника головного лікаря Тисменицької міської лікарні Лариси Кравець, головного редактора районної газети «Вперед» Володимира Заника, директора Народного дому м.Тисмениця Михайла П’ятничука, голови місцевої організації «Союз Українок» Ярослави Підлуської, секретаря міської ради Ірини Мельник, громадського активіста, педагога-пенсіонера Михайла Медвідя. 

IMG_7615

IMG_7632

IMG_7621

IMG_7638

IMG_7646

IMG_7654

getImage (11)

IMG_7657

Їх до слова запрошувала ведуча мистецької імпрези директор музею історії м.Тисмениця Лілія Лишега.

IMG_7597

Серед побажань гостей дійства найчастіше звучало – творчих успіхів та нових цікавих, зафіксованих фотокамерою митей, які могли б лягти в основу наступної експозиції. Матеріалу ж для цього у Микити Мельника буде достатньо. Адже він є постійним учасником різноманітних заходів із незмінним своїм побратимом – фотоапаратом, на який фіксує те, що припадає до душі. А згодом не лінується і не шкодує коштів друкувати фото на папері та зберігати їх у фотоальбомах.

IMG_7589

Підтримайте сайт - поділіться новиною в соціальній мережі!