Форум лідерів учнівського самоврядування

Форум лідерів учнівського самоврядування
04.04.2014 - 14:00

3 квітня 2014 року  на базі Угринівського НВК відбувся форум лідерів учнівського самоврядування навчальних закладів Тисменицького району на тему «Моя життєва громадянська позція», у якому взяли участь лідери 37 учнівських колективів.

Форум проводився з метою розвитку та створення позитивного іміджу роботи  учнівського самоврядування, залучення дітей і молоді до участі у вирішенні актуальних питань молодіжного середовища.

З вітальним словом до учасників форуму звернулася начальник відділу освіти районної державної адміністрації Світлана Шарабуряк, подякувала лідерам за організацію роботи в учнівських колективах впродовж навчального року та наголосила, що дуже важливо в сьогоднішній час не залишатись осторонь тих проблем, які існують у молодіжному середовищі, не бути байдужими до свого життя і життя своїх колективів.

DSC08234

Лідери учнівського самоврядування презентували свої проекти громадянської позиції, над котрими працювали впродовж року і запропонували використати їх в роботі іншим колективам. Зокрема, проект «Вчитися треба легко» Черніївської ЗОШ І-ІІІ ступенів, «Майбутнє у твоїх руках» Угринівського НВК, «Вплив «штампів» на поведінку дитини» Підлузької ЗОШ І-ІІ ступенів, «Інтернет- залежність, причини, ознаки та способи боротьби» Слобідської ЗОШ І-ІІ ступенів, «Правильне харчування – запорука здоров’я підлітка» Старолисецької ЗОШ І-ІІІ ступенів, «Дихайте вільно!» Поберезького НВК, «Сім’я – джерело, водами якого живиться повноводна річка нашої держави» Новокривотульської ЗОШ  І-ІІ ступенів.

DSC08231

Нікого не залишив байдужим і вечір-реквієм «Душа ридає, кожне слово блідне…», підготовлений учнями та вчителями Угринівського НВК. Разом учасники форуму іще раз переглянули криваві сторінки боротьби української молоді за незалежність своєї держави.

На завершення, учасники форуму прийняли рішення створити у 2014 році на базі Тисменицького районного будинку дитячої та юнацької творчості Школу молодого лідера.

Підтримайте сайт - поділіться новиною в соціальній мережі!