Формування загальнолюдських і національних цінностей особистості

Формування загальнолюдських і національних цінностей особистості
14.04.2014 - 20:47

11 квітня 2014 року на базі Підліської ЗОШ І-ІІІ ступенів відбувся районний семінар заступників директорів з виховної роботи навчальних закладів району на тему «Формування загальнолюдських і національних цінностей особистості» за участю методиста з виховної роботи районного методичного кабінету відділу освіти райдержадміністрації Тетяни Бунь.

Метою семінару було розкриття сутності та особливостей використання традиційних та інноваційних підходів і моделей національного виховання дітей та учнівської молоді у виховній роботі освітніх навчальних закладів.

Учасників семінару привітав директор школи Андрій Пастернак, ознайомив присутніх із історією створення та сьогоднішніми досягненнями школи, виховними центрами закладу.

Систему виховної роботи школи презентувала заступник директора з виховної роботи Ірина Себедин. Вона зазначила, що в її основу покладено національне виховання, тобто виховання дітей на культурно-історичному досвіді рідного народу, його традиціях, звичаях і обрядах, багатовіковій мудрості, духовності. Таке виховання забезпечує етнізацію дітей – необхідну і невід’ємну складову їх соціалізації. Національне виховання духовно відтворює в дітях народ, увічнює в підростаючих поколіннях як специфічне, самобутнє, що є в кожній нації, так і загальнолюдське, спільне для всіх націй.

У ході семінару заступники директорів з виховної роботи відвідали виховні години у 2-Б класі «Посвята в козачата», підготовлену вчителем початкових класів Світланою Якимів та у 5 класі «Ми діти твої, Україно!», яку провела класний керівник Олександра Онуфрак.

DSC08279

Проведені заходи відповідали темі семінару та демонстрували сучасні технології, інтерактивні методики виховної роботи, які стимулюють розвиток здібностей кожної дитини, спонукають до вільного вираження учнями свого «Я».

Незабутні враження у учасників семінару залишились і після перегляду виховного заходу «Весна іде, красу несе», підготовленого учнями школи під керівництвом педагога-організатора Наталії Іванків, заступника директора з виховної роботи Ірини Себедин та вчителя музичного мистецтва Миколи Шрібака. Присутні разом із юними артистами пригадали народні традиції та звичаї, виконували автентичні «пациківські» гаївки, українські народні пісні. Під час обговорення заходу було відзначено високий рівень підготовленості учнів, майстерне виконання пісень, хореографічних композицій, театралізованих інсценізацій, вміле поєднання сучасних та народних традицій святкування Вербної неділі, Великодня, Дня матері.

Заступники директорів з виховної роботи висловили подяку дирекції Підліської ЗОШ І-ІІІ ступенів, педагогічному колективу школи за набуті знання, нові ідеї та гарний настрій.

Підтримайте сайт - поділіться новиною в соціальній мережі!