Допомога бійцям "Азову" від підприємця з села Угринів

Допомога бійцям "Азову" від підприємця з села Угринів
17.12.2014 - 09:16

Прикарпатський підприємець Віталій Шпінталь передав для бійців 5-ї механізованої бригади автомобіль, завантажений продуктами харчування та теплим одягом, ще три тонни харчів відправляться у розташування полку "Азов".

Підприємець з села Угринів закупив для бійців "Азову" сотні кілограмів фруктів, м’ясних виробів та три тушки свині.

Вояки 5-ї механізованої бригади, в якій служать однокласники Віталія, отримають бус "Volkswagen T4", цигарки, фрукти та теплий одяг.

Віталій розповів, що це уже не перша допомога, яку він відправляє на передову. Раніше були передані два автомобілі, одяг та продовольство, усе це отримали бійці батальйону "Азов".

"Давно допомагаю батальйону "Азов", – говорить Віталій Шпінталь, – а зараз звернулися до мене однокласники з 5-ї механізованої бригади, придбав для них цей бус, щоб можна було поранених з передової забирати, придбав також трохи продуктів і теплих речей".

Підприємець переконаний, що зараз усі, хто має можливість, повинні допомагати українській армії.

"Завжди потрібно допомагати, якщо людині потрібна допомога, то потрібно вивчити питання і допомогти їй, а в цій ситуації немає навіть що обдумувати – люди на війні, і всі, хто можуть, повинні допомагати", – заявив Віталій.

Допомогу для бійців на передову доставлятиме начальник медичної служби полку "Азов" Іван Дем'яник.

Підтримайте сайт - поділіться новиною в соціальній мережі!