Держслужбовці Тисменицького району здійснили благоустрій в Погоні

Держслужбовці Тисменицького району здійснили благоустрій в Погоні
03.04.2014 - 18:30

У передвеликодній період питання благоустрою виходить на перший план, адже кожен християнин не тільки очищує душу за час Великого посту, але й, як добрий господар, має подбати про чистоту біля свого обійстя.

Традиційно у районі у березні стартує і триває аж до Великодня акція із благоустрою, яка має на меті проведення заходів щодо дотримання санітарного стану вздовж автомобільних доріг, прибережних смуг та берегів річок, озер, водойм, ліквідації стихійних сміттєзвалищ, очищення від побутових відходів вулиць, парків, скверів, місць масового відпочинку громадян, індивідуальних дворів, прибудинкових територій, а простіше – прибирання. Працюють на закріплених територіях трудові колективи районної державної адміністрації, районної ради, структурних підрозділів ЦОВВ, підприємств, установ, організацій, територіальні громади, педагоги та учні навчальних закладів району, виконують службові обов’язки працівники дорожніх, лісових та комунальних служб.

Доброю традицією для керівництва та службовців управлінь та відділів районної державної адміністрації в рамках акції із благоустрою стало виїжджати у духовно-паломницький центр Матері Божої у Погоні. Цього разу трудовий десант прибув туди 3 квітня. Працювали за звичним сценарієм: жінки пололи клумби біля статуї Матері Божої з Ісусом, а чоловіки чистили кювети, обрізали сухе гілля, прибирали від опалого листя та сміття територію. Координував роботу та сам активно працював настоятель монастиря Успення Матері Божої ЧСВВ у Погоні о. Никодим Гуралюк.

IMG_6994

IMG_7039

IMG_7008

IMG_7068

IMG_7034

IMG_7004

А завершенням доброї справи стали очищення душі від тягаря гріхів під час Святої тайни покаяння – Сповіді та прийняття Святого Причастя для бажаючих. І спільне фото на пам’ять.

IMG_7071

Підтримайте сайт - поділіться новиною в соціальній мережі!