Азербайджанці побудують поблизу с.Рибне сміттєпереробний завод

10.07.2011 - 16:35

Азербайджанська компанія має намір вкласти близько 50 млн. євро інвестиції в будівництво поблизу Івано-Франківська сучасного заводу з переробки твердих побутових відходів.


 

Про це на сесії Івано-Франківської міської ради повідомив заступник мера обласного центру Прикарпаття Микола Саєвич, передав кореспондент ГолосUA.

На засіданні сесії депутати розглядали питання про передачу азербайджанцям в суборенду 2,5 гектарів території Полігону твердих побутових відходів біля села Рибне Тисменицького району.

За словами Миколи Саєвича, земельна ділянка на міському полігоні ТПВ, який знаходиться в 14 км від Івано-Франківська, дуже підходить для будівництва. «По-перше, тут розташоване міське звалище, а для роботи підприємства необхідно буде багато сміття, а по-друге: поруч пролягає об'їзна дорога, яка дозволить звозити сюди тверді побутові відходи і з Калуша, і з Коломиї без заїзду в місто», - підкреслив заступник мера Івано-Франківська.

Крім цього, чиновники стверджують, що завод буде екологічно чистим, а також буде виробляти електричну і теплову енергію.

 

Джерело: GolosUA.com

Підтримайте сайт - поділіться новиною в соціальній мережі!