19 березня 2014 року – День депутата

19 березня 2014 року – День депутата
20.03.2014 - 16:40

19 березня 2014 року відбувся День депутата та чергове засідання президії Тисменицької районної ради.

На Дні депутата про норми безкоштовних перевезень пільгових категорій громадян у громадському транспорті на території Тисменицького району та механізм надання компенсації перевізникам за пільговий проїзд пасажирів доповіли перший заступник начальника управління соціального захисту населення Тисменицької районної державної адміністрації Марія Сурмачевська, головний спеціаліст відділу пільг управління соціального захисту населення Тисменицької районної державної адміністрації Ганна Малиновська та начальник відділу розвитку основних видів економічної діяльності управління економіки районної державної адміністрації Тетяна Петруняк.

Питання викликало жваве обговорення, особливо в аспектах організації забезпечення безкоштовного перевезення пільгових категорій громадян та законності розміщення в транспортних засобах (автобусах) повідомлень щодо граничної кількості пільгових місць. За результатами обговорення питання голова районної ради Володимир Семенів доручив виконавчому апарату районної ради підготувати звернення до заступника голови Тисменицької районної державної адміністрації щодо врегулювання ситуації, що склалася.

Про облаштування автобусної зупинки в м. Тисмениця по вул. Костя Левицького розповів перший заступник міського голови м. Тисмениця Олег Шкрумида. В результаті обговорення депутати районної ради доручили керівництву Тисменицької міської ради забезпечити облаштування тимчасової лави з навісом на посадочній площадці по вул. Костя Левицького на час вирішення питання облаштування на цьому місці повноцінної автобусної зупинки, а також наголосили на необхідності створення пішохідного переходу на закритому повороті біля міської поліклініки (м. Тисмениця).

В результаті обговорення порядку денного президією районної ради рекомендовано винести всі питання на розгляд XXII сесії.

Підтримайте сайт - поділіться новиною в соціальній мережі!